Modelka: Irina Shayk

Wiele osób kojarzy Irinę Shayk tylko dlatego, że jest kolejną dziewczyną Cristiano Ronaldo, choć pracowała z takimi markami, jak Intmissimi, Armani, czy Guess.
Seksowna modelka Irina Shayk Dziewczyna Cristiano Ronaldo odnowiła w tym roku współpracę z Intimissimi Wiele osób kojarzy Irinę Shayk tylko dlatego, że jest kolejną dziewczyną Cristiano Ronaldo, choć pracowała z takimi markami, jak Intmissimi, Armani czy Guess. Urodziła się w 6 stycznia 1986 w Rosji. Interesowała się literaturą, ale postanowiła studiować marketing. Wkrótce jednak rzuciła studia i rozpoczęła naukę w szkole piękności, która sąsiadowała z agencją modelek. Za namową pracownika agencji w 2004 roku wzięła udział w lokalnym konkursie piękności "Miss Chelyabinsk". Wygrała i wyjechała do Moskwy. Dzięki konkursowi dostrzegł ją Guia Jikidze i namówił, by zajęła się modelingiem. Irina skróciła więc nazwisko (naprawdę nazywa się Shaykhlislamova) i w 2005 roku wyjechała do Paryża. Po jakimś czasie zaczęła dostawać oferty z Europy i USA. Jednak największy sukces, będący przełomem w jej karierze, nastąpił dopiero dwa lata później. W 2007 Irina podpisała kontrakt z włoską firmą bieliźnianą Intimissimi i została twarzą marki, zastępując Brazylijkę Anę Beatriz Barros. W tym samym roku pojawiła się w "Sports Illustrated Swimsuit Issue", co przysporzyło jej wielu fanów. Dzięki sesji w magazynie zaczęła się pojawiać w rankingach najbardziej seksowych kobiet, a kontrakt reklamowy z włoską marką bielizny otworzył jej drzwi do świata modelingu. Z Intimissimi współpracowała do 2009 roku, a w międzyczasie otrzymywała inne propozycje od znanych firm. Była twarzą luksusowej marki La Perla, Lacoste, Guess, Beach Bunny i Armani Exchange. W tym roku firma Intimissimi postanowiła odnowić kontrakt z Iriną. Sławna Rosjanka została oficjalną ambasadorką włoskiej marki, a jej pierwsze oficjalne wystąpienie jako ambasadorki odbyło się 9 września 2010 r. podczas Vogue Fashion Night w Mediolanie. Co spowodowało zmianę decyzji? W tym roku podczas pracy z domem mody Armani Irina poznała słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo i zostali parą. Z dnia na dzień Irina stała się gwiazdą, a modelka, która jest gwiazdą, to doskonała ambasadorka marki.

Urodziła się w 6 stycznia 1986 w Rosji. Interesowała się literaturą, ale postanowiła studiować marketing, co okazało się pomyłką. Rzuciła studia i rozpoczęła naukę w szkole piękności, która sąsiadowała z agencją modelek. Za namową pracownika agencji w 2004 roku wzięła udział w lokalnym konkursie piękności "Miss Chelyabinsk". Wygrała i wyjechała do Moskwy. Dzięki konkursowi dostrzegł ją Guia Jikidze, scout (odkrył Natalię Vodiavovą, Olgę Sherer oraz Polinę Kouklinę) i namówił ją by zajęła się modelingiem. Irina skróciła więc nazwisko (naprawdę nazywa się Shaykhlislamova) i w 2005 roku wyjechała do Paryża. Miała wtedy 19 lat i nie znała angielskiego. Początek był naprawdę trudny, choć po jakimś czasie zaczęła dostawać oferty z Europy i USA. Jednak największy sukces będący przełomem w jej karierze nastąpił dopiero dwa lata później.

Bildnummer: 05962929 Datum: 26.10.2009 Copyright: imago/Cityfiles 20100526: Russian model Irina Shayk, the latest passion of Cristiano Ronaldo. File Photo 20091026: Irina Shayk in new Intimissimmi Winter 2010 Collection. PUBLICATIONxINxGERxSUIxAUTxDENxNORxSWExPOLxONLY ; Fussball Herren Nationalteam Portugal Freundin Frau Spielerfrau Shayk Sheik Shaykhlislamova Shooting Studio Aufmacher vdig xcb 2009 hoch   Image number 05962929 date 26 10 2009 Copyright imago Cityfiles Russian Model Irina The Latest Passion of Cristiano Ronaldo file Photo Irina in New Winter 2010 Collection PUBLICATIONxINxGERxSUIxAUTxDENxNORxSWExPOLxONLY Football men National team Portugal Girlfriend Woman Players woman Sheik Shooting Studio Highlight Vdig 2009 vertical

W 2007 Irina podpisała kontrakt z włoską firmą bieliźnianą Intimissimi i została twarzą marki zastępując Brazylijkę Anę Beatriz Barros. W tym samym roku pojawiła się "Sports Illustrated Swimsuit Issue", co przysporzyło jej wielu fanów, zwłaszcza wśród panów. To był niezwykle ważny rok w jej karierze. Dzięki sesji w magazynie zaczęła się pojawiać w rankingach najbardziej seksowych kobiet, a kontrakt reklamowy z włoską marką bielizny otworzył jej drzwi do świata modelingu. Z Intimissimi współpracowała do 2009 roku, a w międzyczasie otrzymywała inne propozycje od znanych firm. Była twarzą luksusowej marki La Perla, Lacoste, Guess, Beach Bunny i Armani Exchange. Irina bierze również udział w pokazach m.in.: Guess, Lacoste, Missoni i La Perla.

Irina Shayk w kampanii Armani Exchange (wiosna 2010)

W tym roku firma Intimissimi postanowiła odnowić kontrakt z Iriną. Sławna Rosjanka została oficjalną ambasadorką włoskiej marki, a jej pierwsze oficjalne wystąpienie jako ambasadorki Intmissimi odbyło się 9 września 2010 roku podczas Vogue Fashion Night w Mediolanie. Co spowodowało zmianę decyzji? W tym roku podczas pracy z domem mody Armani Irina poznała słynnego piłkarza Cristiano Ronaldo i zostali parą. Z dnia na dzień Irina stała się gwiazdą, a modelka, która jest gwiazdą to doskonała ambasadorka marki.

GALERIA!

Celebrities attending the basketball game between Spain versus USA. Pictured: Cristiano Ronaldo and his girlfriend, model Irina Shayk