Bombshell Fantasy Bra - stanik warty miliony!

Adriana Lima powróciła do szeregów Victoria's Secret i od razu dostąpiła największego zaszczytu. W tym roku to ona zaprezentuje najnowszy Fantasy Bra.

Brazylijska modelka powraca do modelingu, bo urodzeniu dziecka - córki Valentiny. Po kilku miesiącach nieobecności na wybiegach będziemy ją mogli zobaczyć 30 listopada podczas corocznego pokazu Victoria's Secret w przepięknym staniku wartym majątek.

Co roku podczas każdego pokazu słynnej amerykańskiej marki bieliźnianej jedna z modelek prezentuje niezwykle drogi stanik nazwany Fantasy Bra. Zwykle kosztuje on kilka milionów dolarów i jest zrobiony z drogich, szlachetnych kruszców i kamieni szlachetnych. W tym roku wzór wszystkich będzie zwrócony na Adrianę, jednak nie po raz pierwszy. Brazylijka dostąpiła tego zaszczytu już w 2008 roku prezentując kolekcję na 2009.

Victoria's Secret Fantasy Bra 2009 - Adriana Lima

Tegoroczny Fantasy Bra zostanie po raz pierwszy pokazany 20 października podczas eventu na Herald Square. Modelka Adriana Lima zaprezentuje Bombshell Fantasy Bra wart 2 miliony dolarów. Stanik wykonany został z 2000 diamentów, szafirów i topazów oprawionych w 18-karatowe złoto. Zaprojektowany został przez Damiani specjalnie dla marki Victoria's Secret.

W ubiegłym roku drogocenny stanik zaprezentowała Marisa Miller, jednak nie podobał się on krytykom. Myślicie, że najnowszy model nazwany Bombshell Fantasy Bra ma szansę podbić ich serca? Podoba się Wam?

Najbardziej podoba mi się stanik: