Gwiazdy bez makijażu - Megan Fox

Przyglądamy się gwiazdom bez makijażu. Tym razem przyszła kolej na Megan Fox, która w przeciwieństwie do Rosario Dawson, czy Jessiki Alby - nie była zadowolona z obecności paparazzi.

Megan Fox - znana ze swego wiecznie perfekcyjnego wyglądu i makijażu - została dwa dni temu przyłapana przez paparazzich w nieco innej stylizacji.

Aktorka, która postawiła na wersję au naturelle broniła się jak mogła przed wścibskimi fleszami aparatów - zasłaniając czym tylko mogła. Zdjęcia jednak i tak zostały zrobione.

Okazuje się, że styl 24-letniej gwiazdy nie zawsze jest tak perfekcyjny - jak ten prezentowany na czerwonym dywanie. Aktorka w ubrana w za duży t-shirt w którym widać było koronkowy stanik najwidoczniej nie czuła się tak swobodnie, jak wyglądała.

Jak podoba wam się Megan bez makijażu?

Megan Fox

 

Zobacz też:

Jessica Alba bez makijażu

Pictured: Jessica Alba Mandatory Credit ? Milton Ventura/Broadimage Jessica Alba leaving Urth Cafe with her mom  9/28/10, Beverly Hills, California, United States of America Reference: 092810_BDG_MILA_001  Broadimage Newswire Los Angeles 1+  (310) 301-1027 New York      1+  (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com

Jak podoba ci się Megan Fox bez makijażu?