Piątek na FWP

Piątek na FWP to prawdziwe święto dla miłośników mody! Tego dnia rozpoczęły się pokazy Alei Projektantów, odbyła się gala finałowa ASP i oczekiwany przez nas Re-Act Fashion Show.

Aleja Projektantów

Tego dnia mogliśmy podziwiać kolekcje przygotowane przez Andrzeja Lisowskiego, Aryton, Monikę Ptaszek, Łukasza Jemioła i Thorbjorna Uldama. Z niecierpliwością czekaliśmy na wiosenne propozycje Łukasza Jemioła, który pozostaje w charakterystycznej dla siebie estetyce. Jego kreacje są nadal bardzo kobiece (warto zwrócić uwagę na drapowania i przytłumione, jasne barwy). Niekiedy Jemioł stawia na mocniejsze akcenty i kolor - Polak potwierdza światowe tendencje i także wprowadza do kolekcji delikatny pomarańcz.

serwis prasowy FWP

Re-Act

Re-Act to wyjątkowy projekt, który skupia się nie tylko na aspekcie wizualnym mody, ale również ma na celu dbałość o środowisko naturalne. Skupia się na twórczym wykorzystywaniu odpadów.  W tegorocznej edycji wzięło udział 21 młodych projektantów, którzy walczyli o główną nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi. Konkurs wygrała Paulina Bojór kolekcją "The Circle of Life". Galę poprowadziła Kinga Rusin, założycielka eko-marki Pat&Rub.

15.10.2010 LODZ PROJEKTANTKA  PAULINA BOJOR ( BOJÓR ) W CZARNEJ CZAPCE ODBIERA GLOWNA NAGRODE PIENIEZNA Z RAK WICEPREZYDENTA DARIUSZA JONSKIEGO ZA NAGRODE W POKAZIE KONKURSOWYM  DLA MLODYCH PROJEKTANTOW ZA NAJLEPSZA KOLEKCJIE RECYKLINGOWA RE-ACT CONCEPT STORE    PODCZAS FASHION PHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND W LODZI , OD LEWEJ AMBASADORKA RE-ACT KINGA RUSIN  .

8521603
Więcej o: