Anja Rubik ambasadorką biżuterii Apart

Anja Rubik, jedna z najpopularniejszych modelek na świecie odnosząca wielkie sukcesy zagranicą, została ambasadorką kolekcji Beads Collection firmy Apart.

W 2008 roku firma YES wprowadziła jako pierwsza na polski rynek nowy wzór biżuterii tzw. charmsy, które od razu stały się hitem. Ciekawe wzory urzekły klientów i spodobała im się idea samodzielnego tworzenia biżuterii, a zwłaszcza dobierania poszczególnych elementów zgodnie ze swoim gustem. Pozostałe firmy z najbliższej konkurencji, czyli Kruk i Apart, z opóźnieniem dołączyły do swoich kolekcji te nietypowe zawieszki, dzięki czemu marka YES utrwaliła się w świadomości klientów, jako firma oferująca charmsy. Konkurenci musieli więc znaleźć coś innego. Zespół marki Apart postanowił wprowadzić do oferty Beads Collection naśladując skandynawską firmę Pandora.

Anja Rubik ambasadorka biżuterii Beads Collection firmy Apart

Beadsy to kolekcja zawieszek i stoperów, czyli różnych paciorków z których można zrobić bransoletki, naszyjniki i kolczyki. Oferta jest naprawdę imponująca. Przygotowano trzy linie - z oksydowanego srebra, szkła Murano oraz kolorowych kryształów, które umożliwią Wam stworzenie biżuterii takiej, jakiej pragniecie.

Bransoletki, naszyjniki i kolczyki, które mogą wyglądać dokładnie tak, jak tego zapragniesz! Wszystko za sprawą beadsów - ich bogactwo i różnorodność gwarantują, że każda stworzona przez Ciebie kompozycja będzie jak Ty - całkowicie niepowtarzalna." - można przeczytać na stronie Apart.

Tylko czy beadsy mają szansę pobić charmsy? Zwłaszcza, że jedna zawieszka kosztuje około 70 złotych. Nowy produkt, który od samego początku wydaje się delikatnym "naciąganiem" trzeba odpowiednio zareklamować. Firma Apart zdecydowała, że ambasadorką marki zostanie Anja Rubik, która na zdjęciach reklamowych, jak zwykle wygląda zachwycająco. Już wiemy, że Anja zaprojektuje też linię beadsów. Tylko czy to ta sławna modelka jest w stanie przekonać Was, że kolekcja Beads Collection jest naprawdę warta uwagi? Czy przekonuje Was informacja, że ona sama nosi biżuterię Apart? Co o tym sądzicie?

Więcej o: