Nowa kolekcja lakierów OPI inspirowana filmem Burlesque

OPI jest jedną z bardziej znanych i cenionych marek na świecie jeśli chodzi o stylizację paznokci. W listopadzie ma premierę nowej kolekcji inspirowanej filmem Burlesque.
Nowa kolekcja lakierów OPI Kolekcja lakierów do paznokci nawiązująca do filmu "Burlesque" OPI przygotowała kolekcję lakierów do paznokci inspirowaną filmem "Burlesque". Seria jest składa się z 6 metalicznych oraz 6 połyskujących drobinkami lakierów OPI jest jedną z bardziej znanych i cenionych marek na świecie, jeśli chodzi o stylizację paznokci. W listopadzie ma premierę nowej kolekcji inspirowanej filmem "Burlesque". Marka, przygotowując się do zimowego sezonu, postanowiła postawić na coś innego i charakterystycznego. Już w listopadzie na ekranach kin pojawi się film z Christiną Aguilerą oraz Cher - "Burlesque". Marka zainspirowana nową produkcją postanowiła stworzyć kolekcje lakierów, która mogłaby do niej nawiązywać. Seria jest składa się z 6 metalicznych oraz 6 połyskujących drobinkami lakierów w żywych kolorach. Ich charakter nawiązuje do przerysowanego glamowego szyku i kontynuuje odważny styl zapoczątkowany przy okazji poprzedniej filmowej serii lakierów - Alice In Wonderland OPI Collection. Czy wam podobają się kolory w burleskowym stylu?

Marka przygotowując się do zimowego sezonu postanowiła postawić na coś innego i charakterystycznego. Już w listopadzie na ekranach kin pojawi się film z Christiną Aguilerą oraz Cher - Burlesque.

Marka zainspirowana nową produkcją postanowiła stworzyć kolekcje lakierów, która mogłaby do niej nawiązywać. Seria jest składa się z 6 metalicznych oraz 6 połyskujących drobinkami lakierów w żywych kolorach.

Czy wam podobają się kolory w stylu Burlesque?

OPI lakiery

A przy okazji możecie zobaczyć też trailer filmu:

 

Zobaczcie też:

Jesienne kolory lakierów do paznokci Isa Dora

Fot. materiały prasowe

Jak podobają wam się kolory lakierów?
Więcej o: