Doczekaliśmy się - nowe perfumy Rihanny już są!

Trzeba było długo czekać, ale w końcu są - nowe perfumy Rihanny zostały zaprezentowane w tym tygodniu w Cannes.
Doczekaliśmy się! Nowe perfumy Rihanny zostały zaprezentowane w Cannes Trzeba było długo czekać, ale w końcu są - nowe perfumy Rihanny "Reb'l Fleur" zostały zaprezentowane w Cannes. Rihanna postanowiła pójść w ślady innych gwiazd Rihanna postanowiła pójść w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Perfumy bowiem ciągle przynoszą wysokie zyski praktycznie wszystkim gwiazdom, które podjęły się ich stworzenia. Ich nazwa brzmi: Reb'l Fleur i jest to pierwszy zapach, który artystka wprowadza na rynek. Teraz przynajmniej wiemy, skąd pomysł na tatuaż z napisem "rebelle feur", który nie tak dawno pojawił się na szyi Rihanny. Napis oznacza z języka francuskiego - zbuntowany kwiat. Mimo, ze artystka ma już kilka tatuaży - wiele osób było wówczas zaskoczonych miejscem jakie piosenkarka wybrała na swój nowy napis. Teraz jednak wiemy już, że był to udany pomysł rozpoczęcia kampanii promocyjnej. Perfumy mają zostać wydane w 2011 roku w Stanach Zjednoczonych, a niedługo potem w innych krajach. Zapach jest dość intensywny, śmiały, szyprowy oraz owocowy. Oprócz tego zawiera również nuty kwiatowe: tuberoza, fiołek, hibiskus- z odrobiną wody kokosowej. Połączenie ostatnich składników wywołuje wrażenie "ciepłej skóry". Pracą nad zapachem zajęły się: Caroline Sabas oraz Marypierre Julien. Flakon świeci od wewnątrz. Zaprojektowany jest on na kształt wysokiego obcasa. Buteleczkę zdobią również jedwabne wstążki oraz złoty pierścień na korku.

Rihanna postanowiła pójść w ślady wielu innych gwiazd, które do swojego imperium dodały perfumy. Perfumy bowiem ciągle przynoszą wysokie zyski praktycznie wszystkim gwiazdom, które podjęły się ich stworzenia.

Ich nazwa brzmi: Reb'l Fleur i jest to pierwszy zapach, który artystka wprowadza na rynek. Teraz przynajmniej wiemy, skąd pomysł na tatuaż z napisem: rebelle feur, który nie tak dawno pojawił się na szyi Rihanny. Napis oznacza z języka francuskiego - zbuntowany kwiat.

Mimo, ze artystka ma już kilka tatuaży - wiele osób było wówczas zaskoczonych miejscem jakie piosenkarka wybrała na swój nowy napis. Teraz jednak wiemy już, że był to udany pomysł rozpoczęcia kampanii promocyjnej.

Perfumy mają zostać wydane w 2011 roku w Stanach Zjednoczonych, a niedługo potem w innych krajach.

Odważne, seksowne i zapadające w pamięć. Reb'l Fleur tak samo dobrze komponuje się z barbadoskimi korzeniami Rihanny jak i splendorem życia w Nowym Jorku".

Zapach jest dość intensywny, śmiały, szyprowy oraz owocowy. Oprócz tego zawiera również nuty kwiatowe: tuberoza, fiołek, hibiskus- z odrobiną wody kokosowej. Połączenie ostatnich składników wywołuje wrażenie "ciepłej skóry". Pracą nad zapachem zajęły się: Caroline Sabas oraz Marypierre Julien.

Zdj. Rihannadaily.com

Flakon świeci od wewnątrz. Zaprojektowany jest on na kształt wysokiego obcasa. Buteleczkę zdobią również jedwabne wstążki oraz złoty pierścień na korku.

Rihanna heads out to dinner in NYC.  Pictured: Rihanna  Ref: SPL202242  130810   Picture by: Jackson Lee / Splash News

 

Rozwiąż też nasz quiz: Czy nasz perfumy gwiazd?

perfumy, zapachy, falkony, znak zapytania

 

Zobacz też:

Rihanna nie boi się koloru

Rihanna fot. East News

Więcej o: