Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Doda

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Dody!
Piosenkarka pojawiła się w środę na konferencji Podbij.pl. Oczy wszystkich jak zwykle był zwrócone w jej stronę.

Doda lubi odważne, ekstrawaganckie kreacje. Widać, że śledzi najnowsze trendy. Rzadko nosi ciuchy "bez metki". Na konferencję w klubie Capitol założyła długą, luźną sukienkę. Nie zabrakło rockowych dodatków takich jak np. pierścień w kształcie krzyża. Jak podoba wam się stylizacja Dody?

Doda Rabczewska Dorota

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 20.10.2010 UROCZYSTE ODSLONIECIE PORTALU PODBIJ.PL - ALTERNATYWNE ZAKUPY N/Z: DODA DOROTA RABCZEWSKA

 

Minus:

 

 

 

 

Góra

PHOTO: PRESS PHOTO CENTER/EAST NEWS, IMPREZA PORTALU PODBIJ.PL    WARSZAWA 20-10-2010    N/Z DODA

 

 


Czarna, prosta sukienka maxi i szary sweter to potencjalnie klasyczne, ale dobrze się prezentujące się zestawienie. Niestety nie podobają nam się materiały, z których ubrania zostały wykonane, a i krój jest mało sprzyjający figurze Doroty. Sukienka podkreśla, a wręcz optycznie powiększa biust artystki, który kompletnie nie potrzebuje takiej pomocy!

 

 

Minus:

 

 


 

Dodatki

Doda Rabczewska Dorota

 

 

 

 

Długie proste włosy w stylu hippie, kultowe lennonki na nosie, cienka opaska na głowie - wszystko bardzo boho, gdyby nie usta! Boho kojarzy nam się z zupełnie innym typem osobowości i wyglądu - niestety nie kupujemy tej stylizacji, choć doceniamy dbałość o dodatki.


 


 

Plus/Minus:

 

 

 

 

Futerko

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 20.10.2010 UROCZYSTE ODSLONIECIE PORTALU PODBIJ.PL - ALTERNATYWNE ZAKUPY N/Z: DODA DOROTA RABCZEWSKA

 

 

 

Cała stylizacja prezentowała się dużo lepiej w połączeniu z futrem. Jego jasnoszary, srebrzysty kolor świetnie komponował się z blond włosami i karnacją Doroty. Futerko i ciekawa torebka podkręciły mało interesujący strój i nadały mu wyrazu.

 

Podsumowanie:

30% dobrego stylu / 70% kiczu

Doda lubi bawić się swoim wizerunkiem i eksperymentować z modą i makijażem. Często efekty tych prób są bardzo interesujące. Podoba nam się bardziej elegancka Dorota ubrana w seksowne sukienki (np. Herve Leger) i klasyczne płaszcze. Jednak tym razem stylizacja artystki nie wprawiła nas w zachwyt. Próba stworzenia stroju łączącego elementy boho i glam rocka nie powiodła się. Całość prezentuje się wręcz odrobinę śmiesznie, a Doda nie wygląda przekonująco, przywodzi nam raczej na myśl aktorkę przebraną do spektaklu.


Plotek.pl/Lula.pl

Jak oceniasz stylizację Dody?