Modny wzór - nowa krata

Krata kojarzy się z jesiennym i zimowym sezonem, bo prawie zawsze jest jedną z propozycji projektantów na ten chłodny okres. Przechodziła już wiele ewolucji, jednak w tym sezonie zyskała nowe oblicze.
Nowa krata Krata kojarzy się z jesiennym i zimowym sezonem Krata kojarzy się z jesiennym i zimowym sezonem, bo prawie zawsze jest jedną z propozycji projektantów na ten chłodny okres. W tym sezonie zyskała nowe oblicze Wydawałoby się, że w kratce nie można już wymyślić niczego nowego, na szczęście jest zupełnie inaczej. Zamiast oklepanych wzorów - pepitki, kurzej łapki i szachownicy pojawiła się nowa krata w dwóch odmianach. Jedna znana z pokazu Nicole Farhi przypomina rozpikselowany obraz, druga jest nadrukowana na sukienkach, choćby marki Louis Vuitton. Nową kratę proponujemy nosić na co dzień, choć w wydaniu marki Prada może być tez wieczorowa. Najlepiej sprawdzi się na płaszczach i kompletach damskich, ale możecie wybrać również spódnice w ten deseń. Dobrze będą wyglądały modele w stylu lat 50. z rozkloszowanym dołem. W sezonie jesień/zima 2010/2011 co prawa nie rezygnujemy z tradycyjnych krat, znanych choćby z flanelowych koszul, ale proponujemy wybierać ciekawsze desenie mające rozmazane paski, czy przerywane linie. Te wzory są bowiem nowością sezonu. Najmodniejsza jest "nowa krata".

Wydawałoby się, że w kratce nie można już wymyślić niczego nowego, na szczęście jest zupełnie inaczej. Zamiast oklepanych wzorów - pepitki, kurzej łapki i szachownicy pojawiła się nowa krata w dwóch odmianach. Jedna znana z pokazu Nicole Farhi przypomina rozpikselowany obraz, druga jest nadrukowana na sukienkach, choćby marki Louis Vuitton.

Ready to wear fall winter 2010 PRADA Milan fashion week  febriary 2010  PHOTO: EAST NEWS / ZEPPELIN

Nową kratę proponujemy nosić na co dzień, choć w wydaniu marki Prada może być tez wieczorowa. Najlepiej sprawdzi się na płaszczach i kompletach damskich, ale możecie wybrać również spódnice w ten deseń. Dobrze będą wyglądały modele w stylu lat 50. z rozkloszowanym dołem.

W sezonie jesień/zima 2010/2011 co prawa nie rezygnujemy z tradycyjnych krat, znanych choćby z flanelowych koszul, ale proponujemy wybierać ciekawsze desenie mające rozmazane paski, czy przerywane linie. Te wzory są bowiem nowością sezonu. Najmodniejsza jest "nowa krata".

GALERIA!