16-letnia Lindsey Wixson - twarzą perfum Versace

Kontrakt na reklamę nowych perfum Versace - Vanitas już podpisany. Twarzą kampanii reklamowej została młodziutka Lindsey Wixson.
16-latka w reklamie perfum Versace Twarzą kampanii reklamowej nowych perfum Versace została Lindsey Wixson Kontrakt na reklamę nowych perfum Versace - Vanitas - podpisany. Twarzą kampanii reklamowej została 16-letnia Lindsey Wixson, modelka o nietuzinkowej urodzie. Lindsey Wixson jest z pochodzenia Amerykanką. Obecnie ma status początkującej w świecie mody. Jednak mimo tego, że ma dopiero 16 lat staje się ona coraz bardziej popularna. Zawdzięcza to swojej nietuzinkowej urodzie. Cechy charakterystyczne Lindsey to wydatne usta, które nadają dziewczynie wygląd lalki, a także zęby z przerwą między jedynkami. Wixson pracowała w agencji Vision Models w Los Angeles, później w IMG Models i Marilyn Agency. Następnie została zauważona przez COACD.com i models.com. W 2009 Steven Meisel sfotografował Lindsey do włoskiego "Vogue'a", a Damon Heath do jesiennej kolekcji marki Lula. Była też twarzą Miu Miu. Jak na swój bardzo młody wiek, ma na swoim koncie naprawdę dużo sukcesów. Teraz przyszedł czas na kolejny. Dziewczyna podpisała swój pierwszy kontrakt na reklamę perfum. I to nie byle jakich - Versace. Jak na prawdziwą modelkę przystało, na każdym zdjęciu wygląda inaczej. Jest dosłownie nie do poznania. Na jednym wygląda niezbyt atrakcyjnie, na kolejnym do złudzenia przypomina Angelinę Jolie. W kampanii reklamowe Versace również zupełnie nie przypomina młodziutkiej, świeżej i delikatnej modelki z wybiegu.

Lindsey Wixson jest z pochodzenia Amerykanką. Obecnie ma status początkującej w świecie mody. Jednak mimo tego, że ma dopiero 16 lat staje się ona coraz bardziej popularna. Zawdzięcza to swojej nietuzinkowej urodzie. Cechy charakterystyczne Lindsey to wydatne usta, które nadają dziewczynie wygląd lalki, a także zęby z przerwą między jedynkami.

Wixson dołączyła do agencji Vision Models w Los Angeles, później do IMG Models i Marilyn Agency. Następnie została zauważona przez COACD.com i models.com.

W 2009 Steven Meisel sfotografował Lindsey do włoskiego Vogue'a, a Damon Heath do jesiennej kolekcji marki Lula. Była też twarzą Miu Miu i w tym może dosłownie wszystko.

Jak na swój bardzo młody wiek - ma na swoim koncie naprawdę dużo sukcesów.

Teraz przyszedł czas na kolejny. Podpisała ona bowiem swój pierwszy kontrakt na reklamę perfum. I to nie byle jakich - bo Versace.

Jak na prawdziwą modelkę przystało na każdym zdjęciu wygląda inaczej. Jest dosłownie nie do poznania. Na jednym wygląda niezbyt atrakcyjnie, na kolejnym do złudzenia przypomina Angelinę Jolie. W kampanii reklamowe Versace również zupełnie nie przypomina młodziutkiej, świeżej i delikatnej modelki z wybiegu.

kampanie reklamowe

 

Zobacz też:

Magia teatru Galliano na deskach wybiegu

Models present creations by British fashion designer John Galliano as part of his ready to wear spring-summer 2011 fashion collection, presented in Paris, Sunday, Oct. 3, 2010. (AP Photo/Christophe Ena)

Co myślicie o wyborze Lindsey Wixson do reklamy Versace?
Więcej o: