Fokus na suknie Alexandra McQueena

Już teraz możecie dokładnie przyjrzeć się niesamowitym kreacjom Alexandra McQueena z jego ostatniej kolekcji na jesień/zimę 2010/2011.
Fokus na suknie Alexandra McQueena Kolekcja na jesień/zimę 2010/2011 Już teraz możecie dokładnie przyjrzeć się niesamowitym kreacjom Alexandra McQueena z jego ostatniej kolekcji na jesień/zimę 2010/2011. Niesamowity kunszt krawiecki, misterne zdobienia i piękne materiały sprawiają, że kreacje Alexandra McQueena były prawdziwymi okazami. Zachwyt rośnie wraz z dokładnym obejrzeniem projektów. Niestety niewiele osób miało okazję zobaczyć ostatnią kolekcję Alexandra McQueena na żywo. Nam pozostają więc dokładne zdjęcia. Niewielu projektantów tak bardzo skupia się na konstrukcji, jak zespół projektowy Alexandra McQueena. Niewielu kreatorów dba też o to, by tył by równie udany, jak przód. Większość skupia się na ozdobnych materiałach nie dbając o konstrukcję, inni zapominają o dobrej jakości tkanin, czy o wykonaniu. Kreacje Lee, tak samo jak jego zastępczyni Sarah, są doskonale dopracowane i pięknie ozdobione.

Niesamowity kunszt krawiecki, misterne zdobienia i piękne materiały sprawiają, że kreacje Alexandra McQueena były prawdziwymi okazami. Zachwyt rośnie wraz z dokładnym obejrzeniem projektów. Niestety niewiele osób miało okazję zobaczyć ostatnią kolekcję Alexandra McQueena na żywo. Nam pozostają więc dokładne zdjęcia.

Niewielu projektantów tak bardzo skupia się nakonstrukcji, jak zespół projektowy Alexandra McQueena. Niewielu kreatorów dba też o to, by tył by równie udany, jak przód. Większość skupia się na ozdobnych materiałach nie dbając o konstrukcję, inni zapominają o dobrej jakości tkanin, czy o wykonaniu. Kreacje Lee, tak samo jak jego zastępczyni Sarah, są doskonale dopracowane i pięknie ozdobione.

Zobaczcie sami - GALERIA!

Ostatnia kolekcja Alexandra McQueena

Alexander McQueen (jesień/zima 2010/2011)_

Najbardziej podoba mi się:
Więcej o: