Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Marty Wiśniewskiej

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Marty Wiśniewskiej.
Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska

 

Plus:

 

 

 

 

Bluzka

Marta Wiśniewska

 

 

 

 

Casualowa bluza oversize to świetny rozwiązanie na jesienną stylizację - takim okryciem można otulić się w największe chłody, a szeroki dekolt pozwala na noszenie swetra na różne sposoby. Marta postawiła na kokieteryjna asymetrię i genialny w swej prostocie czarny tank top wystający spod ubrania. Jest skromnie, ale bardzo ładnie!

 

 

 

Plus/Minus:

 

 


 

Fryzura

Marta Wiśniewska

 

 

 

 

Marta stawia na mocne geometryczne cięcie i bardzo jasny, wręcz biały odcień blondu. Fryzura jest na pewno bardzo twarzowa i dobrze podkreśla urodę Marty. Niestety to uczesanie odrobinę już się nam znudziło, a jego "nierzeczywisty" charakter nie wpisuje się w najnowsze trendy, które opierają się na naturalnych kolorach i delikatnych cięciach.


 


Plus:

 

 

 

 

Buty

Marta Wiśniewska

 

 

 

Połączenie ciemnych legginsów z wysokimi kozakami w zbliżonym kolorze to doskonały sposób na optyczne wydłużenie i wyszczuplenie nóg. Oczywiście szczupła i wysportowana Marta nie potrzebuje takiej pomocy, ale dzięki zastosowaniu stylizacyjnego triku gwiazda wyglądała jak supermodelka!

 

Podsumowanie:

85% dobrego stylu / 15% kiczu

Marta dawno pożegnała się z kiczowatym i tandetnym stylem, z jakim kojarzyliśmy ją za czasów małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Choć nawet teraz nie można uznać Marty za ikonę stylu, to piosenkarka prawie zawsze wygląda poprawnie i gustownie. W jej stylizacjach nie ma fajerwerków, ale widać znajomość własnej figury i rozważne podejście do mody. Tym razem jest podobnie. Brawa za stonowany styl. Czekamy tylko na zmianę fryzury!


Plotek.pl/Lula.pl

Jak oceniasz stylizację Mandaryny?