Megan Fox dla Armani Beauty

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia Megan Fox zza tak zwanych kulis - zapowiadające kampanię reklamową linii kosmetyków Giorgio Armani Beauty.
Megan Fox dla Armani Beauty Giorgio Armani opublikował w internecie zdjęcia Fox zza kulis Pojawiły się pierwsze zdjęcia Megan Fox zza kulis zapowiadające kampanię linii kosmetyków Giorgio Armani Beauty. O ich publikacji zdecydował sam Armani Piękna Megan Fox została twarzą marki kosmetycznej znanego projektanta. Zdjęcia promujące kosmetyki pojawią się już niebawem. Dziś możemy podejrzeć, jak wyglądała sesja zdjęciowa. To sam Giorgio Armani zdecydował się na ich publikację w sieci. Zrobił to za pośrednictwem serwisu Facebook na portalu Giorgio Armani. Oto jak kreator mody uzasadnia wybór Megan Fox na ambasadorkę swojej marki: - Ona uosabia całą sobą ducha dzisiejszej kobiety: jest pewna siebie, wolna i uwodzicielska. Jej piękno to kobiecość, zmysłowość i siła - powiedział projektant. Fotograficzną stroną sesji zajęli się Mikael Jansson i Craig McDean, natomiast makijażem - Linda Cantello. Oprócz zdjęcia, które przeszło już obróbkę graficzną, pojawiły się też zdjęcia z sesji.

Piękna Megan Fox została twarzą marki kosmetycznej znanego projektanta.

Zdjęcia promujące kosmetyki pojawią się już niebawem. Dziś możemy podejrzeć jak wyglądała sesja zdjęciowa. To sam Giorgio Armani zdecydował się na ich publikację w sieci. Zrobił to za pośrednictwem serwisu Facebook na portalu Giorgio Armani.

Oto jak kreator mody uzasadnia wybór Megan Fox na ambasadorkę swojej marki:

Ona uosabia całą sobą ducha dzisiejszej kobiety: jest pewna siebie, wolna i uwodzicielska. Jej piękno to: kobiecość, zmysłowość i siła"

Fotograficzną stroną sesji zajęli się Mikael Jansson i Craig McDean, natomiast makijażem - Linda Cantello.

Oprócz zdjęcia, które przeszło już obróbkę graficzną pojawiły się też zdjęcia z sesji, które możecie zobaczyć w naszej galerii.

Megan Fox

Jak wam się podoba Megan Fox w roli ambasadorki (tym razem linii kosmetycznej) Giorgio Armani?

Jak wam się podoba Megan Fox w roli ambasarorki?