Modny materiał: futro

Nie musicie nosić tradycyjnego futra, by być modnym. Ten jeden z najważniejszych materiałów sezonu można wykorzystać na wiele innych sposobów.
Modny materiał: Futro Nie musicie nosić tradycyjnego futra, by być modnym Nie musicie nosić tradycyjnego futra, by być modnym. Ten jeden z najważniejszych materiałów sezonu można wykorzystać na wiele innych sposobów. Może być prawdziwe, może sztuczne. To zależy od Was, Waszych poglądów lub zasobów portfela. Jednak na pewno musi znaleźć się w Waszej szafie, bo futro to jeden z podstawowych materiałów sezonu, obok popularnej skóry. Niezależnie od tego, które wybierzecie nie musicie stawiać na tradycyjne okrycie wierzchnie, czy kamizelkę. Możecie wykorzystać futro jako dodatek lub wykończenie tak jak zrobili to projektanci. Torebki z futra, nauszniki i czapki to wersja dla tradycjonalistek. Jeśli nie lubicie eksperymentów, ale nie chcecie zostać w tyle, to wybierzcie dodatek z futra np. etolę, czy torbę. Te z Was, które lubią bardziej odważne interpretacje trendów powinny wybrać coś z kolekcji Chanel (jak np. futrzane szorty lub buty) lub Fendi (płaszcz z rękawami z futra). Jeśli chodzi o wykończenia, to futrzany może być otok czapki, kołnierz albo mankiety kurtki, ale to nie wszystko. Alber Elbaz z Lanvin, Peter Copping z Nina Ricci, Karl Lagerfeld z Fendi wykorzystali futro w nietypowy sposób szyjąc z niego rękawy płaszczy i swetrów. Futro wykorzystał też Manolo Blahnik do stworzenia przepięknych szpilek, a w kolekcji Christian Louboutin znajdziecie cudowne botki z futra. Futro doszyto również do skarpet marki Hunter, dzięki którym ocieplicie kultowe kalosze. Ciekawostką jest futrzany naszyjnik, który oferuje marka Louis Vuitton oraz płaszcz Burberry Prorsum z dołem z futra.

Może być prawdziwe, może sztuczne. To zależy od Was, Waszych poglądów lub zasobów portfela. Jednak na pewno musi znaleźć się w Waszej szafie, bo futro to jeden z podstawowych materiałów sezonu, obok popularnej skóry.

Niezależnie od tego, które wybierzecie nie musicie stawiać na tradycyjne okrycie wierzchnie, czy kamizelkę. Możecie wykorzystać futro jako dodatek lub wykończenie tak jak zrobili to projektanci. Torebki z futra, nauszniki i czapki to wersja dla tradycjonalistek. Jeśli nie lubicie eksperymentów, ale nie chcecie zostać w tyle, to wybierzcie dodatek z futra np. etolę, czy torbę. Te z Was, które lubią bardziej odważne interpretacje trendów powinny wybrać coś z kolekcji Chanel (jak np. futrzane szorty lub buty) lub Fendi (płaszcz z rękawami z futra).

Projekt: Chanel (jesień/ zima 2010/2011)

Jeśli chodzi o wykończenia, to futrzany może być otok czapki, kołnierz albo mankiety kurtki, ale to nie wszystko. Alber Elbaz z Lanvin, Peter Copping z Nina Ricci, Karl Lagerfeld z Fendi wykorzystali futro w nietypowy sposób szyjąc z niego rękawy płaszczy i swetrów. Futro wykorzystał też Manolo Blahnik do stworzenia wyrafinowanych szpilek, a w kolekcji Christian Louboutin znajdziecie cudownie wyglądające botki z futra. Futro doszyto również do skarpet marki Hunter, dzięki którym ocieplicie kultowe kalosze. Ciekawostką jestfutrzany naszyjnik, który oferuje marka Louis Vuitton oraz płaszcz Burberry Prorsum z dołem z futra.

Twierdziliśmy, ze futro można wykorzystać na wiele, nietypowych sposobów i znaleźliśmy na to doskonałe przykłady ze sklepów i kolekcji najważniejszych projektantów oraz marek. Zobaczcie zdjęcia w GALERIIi wykorzystajcie te pomysły w swoich własnych stylizacjach.

GALERIA!

 

NEW YORK fashion week february 2010_Luca_Luca_  READY TO WEAR FALL WINTER   2010_11  PHOTO: EAST NEWS / ZEPPELINModny materiał: skóra >>