Nicole Kidman promuje markę Omega

Nicole Kidman wystąpiła w roli modelki na pokazie marki Omega.
Kidman promuje markę Omega Nicole wystąpiła w roli modelki na pokazie zegarków Nicole Kidman jest ambasadorką Omegi od 2005. W tym roku promuje model zegarka Ladymatic, który ma być przeznaczony dla nowoczesnych i przedsiębiorczych kobiet Nicole Kidman jest ambasadorką marki Omega od 2005. W tym roku promuje model zegarka Ladymatic, który ma być przeznaczony dla nowoczesnych ,przedsiębiorczych i pewnych siebie kobiet. Kilka dni temu promocja zegarka odbyła się w chińskim Beijing. Nicole Kidman ostatnio rzadko pojawia się na imprezach, ale nie mogło jej zabraknąć na imprezie marki, którą reprezentuje. Dodamy, że idealnie się sprawdziła w tej roli. Aktorka wystąpiła w białej drapowanej sukni z kolekcji Resort 2010 Lanvin i sandałkach Dolce & Gabbana. Zarówno na wybiegu, jak i podczas konferencji prasowej wyglądała pięknie.

Nicole Kidman jest ambasadorką marki Omega od 2005. W tym roku promuje model zegarka Ladymatic, który ma być przeznaczony dla nowoczesnych ,przedsiębiorczych i pewnych siebie kobiet.

Kilka dni temu promocja zegarka odbyła się w chińskim Beijing. Nicole Kidman ostatnio rzadko pojawia się na imprezach, ale nie mogło jej zabraknąć na imprezie marki, którą reprezentuje. Dodamy, że idealnie się sprawdziła w tej roli. Mimo kilku wpadek zarówno stylowych, jak i urodowych, tego wieczoru wypadła świetnie.  Aktorka wystąpiła w białej drapowanej sukni z kolekcji Resort 2010 Lanvin i sandałkach Dolce & Gabbana. Zarówno na wybiegu, jak i podczas konferencji prasowej wyglądała pięknie.

A jak Wam się podoba w tej stylizacji? Sprawdza się w roli ambasadorki marki?