Nowy Aniołek VS - Lily Aldridge

Poznajcie najmniej znaną modelkę spośród grona Aniołków Victoria's Secret. Przedstawiamy Lily Aldridge!
Nowy Aniołek VS - Lily Aldridge Poznajcie najmniej znaną modelkę spośród grona Aniołków Victoria's Secret Lily Aldridge została nową modelką Victoria's Secret. Wcześniej Lily pojawiła się na okładkach "Vogue Espana" i "Amica", pojawiła się w "Elle Girl" i "Glamour". Lily jest córką brytyjskiego fotografa Milesa Aldridge i bratanicą modelki Saffron Aldridge, co spowodowało, że moda od samego początku była częścią jej świata. Urodziła się w 1985 roku w Los Angeles. Została odkryta podczas szkolnego karnawału, gdy była w ósmej klasie. Zawsze marzyła o zostaniu modelką, jej siostra Ruby również pracuje w zawodzie, a brat Miles ożenił się z Kristen McMenamy. Lily nie ma imponującego dorobku. Pojawiła się na okładkach "Vogue Espana", "Amica" i miała kilka sesji zdjęciowych do "Glamour", "Teen Vogue" i "Elle Girl". Wzięła również udział w kilku pokazach oraz reklamach m.in. Arden B, Blinde, Charles David, Ichthys, J Brand Jeans, Levi's, Rocawear, Saks, Smashbox cosmetics, Vanderbilt Jeans, Velvet. W 2009 roku gościnnie wystąpiła w dorocznym Victoria's Secret Show i jako jedna z niewielu nowych modelek (w tym pokazie wzięły udział również Anja Rubik i Anna Maria Jagodzińska), które wtedy wybrano do pokazu została członkinią elitarnej grupy Aniołków VS. Jej zdjęcia można zobaczyć w najnowszym katalogu. Lily bierze również udział w eventach promocyjnych razem z koleżankami grupy.

Lily jest córką brytyjskiego fotografa Milesa Aldridge i bratanicą modelki Saffron Aldridge, co spowodowało, że moda od samego początku była częścią jej świata. Urodziła się w 1985 roku w Los Angeles. Została odkryta podczas szkolnego karnawału, gdy była w óśmej klasie. Zawsze marzyła o zostaniu modelką, jej siostra Ruby również pracuje w zawodzie, a brat Miles ożenił się z Kristen McMenamy.

Lily Aldridge w bieliźnie Victoria's Secret

Lily nie ma imponującego dorobku. Pojawiła się na okładkach Vogue Espa?a, Amica i miała kilka sesji zdjęciowych do Glamour, Teen Vogue i Elle Girl. Wzięła również udział w kilku pokazach oraz reklamach m.in. Arden B, Blinde, Charles David, Ichthys, J Brand Jeans, Levi's, Rocawear, Saks, Smashbox cosmetics, Vanderbilt Jeans, Velvet. W 2009 roku gościnnie wystąpiła w dorocznym Victoria's Secret Show i jako jedna z niewielu nowych modelek (w tym pokazie wzięły udział również Anja Rubik i Anna Maria Jagodzińska), które wtedy wybrano do pokazu została członkinią elitarnej grupy Aniołków VS. Jej zdjęcia można zobaczyć w najnowszym katalogu. Lily bierze również udział w eventach promocyjnych razem z koleżankami grupy.

Zobaczcie jej zdjęcia. Jak Wam się podoba?

GALERIA!

Victoria's SecretWybrano nowe Aniołki VS! >>

Lindsay Ellingson, Candice Swanepoel, Rosie Huntington-WhiteleyPoznaj trzy nowe Aniołki VS - wideo >>

Lily Aldridge: