Leighton Meester będzie reklamować perfumy Very Wang

Leighton Meester - doskonale znana z serialu "Plotkara" będzie twarzą nowego zapachu projektantki - Very Wang.
Meester w reklamie perfum Very Wang Aktorka będzie promować nowy zapach Very Wang Leighton Meester, doskonale znana z serialu "Plotkara", będzie twarzą nowego zapachu projektantki Very Wang. Nowe perfumy pojawią się na rynku w lecie 2011 roku Leighton Meester - doskonale znana z serialu "Plotkara" będzie twarzą nowego zapachu projektantki Very Wang. Nowe perfumy pojawią się na rynku w lecie 2011 roku. Projektantka uznała, że Leighton jest idealną kandydatką: "Myślę, że jej uroda, talent i siła ducha zainspiruje wszystkie młode kobiety, które, mam nadzieję, pasja nowych perfum będzie cieszyć" - mówi Wang. Nie będzie to jednak pierwsza reklama aktorki. Jest już bowiem ambasadorką marki Herbal Essences. Na temat samych perfum nie ma jak dotąd wielu informacji, możemy się jednak domyślać, że z wyczuciem stylu i gustu Wang - będzie to produkt z klasą. Zdjęcia reklamowe rozpoczęły się już w ubiegły weekend w Nowym Jorku. Pozostaje nam więc czekać na ich efekty.

Aktorka będzie promować nowy zapach Very Wang. Pojawi się on w lecie 2011 roku, wtedy bowiem perfumy mają mieć swój debiut.

Projektantka uznała, że Leighton jest idealną kandydatką:

Myślę, że jej uroda, talent i siła ducha zainspiruje wszystkie młode kobiety, które mam nadzieję pasja nowych perfum będzie cieszyć" - mówi Wang.

Nie będzie to jednak pierwsza reklama aktorki. Jest już bowiem ambasadorką marki Herbal Essences.

Na temat samych perfum nie ma jak dotąd wielu informacji, możemy się jednak domyślać, że z wyczuciem stylu i gustu Wang - będzie to produkt z klasą.

Zdjęcia reklamowe rozpoczęły się już w ubiegły weekend w Nowym Jorku. Pozostaje nam więc czekać na ich efekty.

Leighton Meester, hiszpański Cosmopolitan, 06.2010

 

Zobaczcie też:

Leighton Meester w urodowej sesji dla Marie Claire

Scan Marie Claire

Jak oceniacie wybór Very Wang?
Więcej o: