Kosmetyki Marion - niższa cena, dobra polska jakość

Marion - polska firma, mimo, że na rynku działa już prawie 20 lat - wciąż jest mało znana. Warto ją poznać nie tylko ze względu na szeroki asortyment kosmetyczny, ale również ceny!
Kosmetyki Marion - dobra polska jakość Szeroki asortyment kosmetyczny i dobre ceny Marion - polska firma, która na rynku działa już prawie 20 lat. Warto ją poznać, nie tylko ze względu na szeroki asortyment kosmetyczny, ale również ceny! Firma Marion Kosmetyki na polskim rynku jest od prawie 20 lat. Siedziba firmy znajduję się w Gdyni i tam też jest zakład produkcyjny. Do niedawna marka Marion Kosmetyki kojarzona była jedynie z koloryzacją i pielęgnacją włosów. Dziś rozszerzyła swą produkcję o szeroką gamą produktów do pielęgnacji ciała, twarzy i demakijażu. Marion Kosmetyki sprzedaje swoje produkty również za granicą. W Polsce jest to marka widoczna zwłaszcza w mniejszych miastach, w sklepach kosmetycznych i w sieci drogerii Aster. Firma ma całkowicie polski kapitał i własne laboratorium badawcze. W tym roku Marion został nagrodzony za kosmetyki do włosów z serii "Termoochrona" (Qultowy Kosmetyk - magazynu Kosmetyki w kategorii pielęgnacja włosów), a seria masek "Pielęgnacja z dna morza" została uhonorowana tytułem Odkrycie Roku - Laur Konsumenta 2010. Firma posiada również szeroką gamę kosmetyków do koloryzacji oraz pielęgnacji włosów.
Firma Marion Kosmetyki na polskim rynku jest od prawie 20-tu lat. Siedziba firmy znajduję się w Gdyni i tam też jest zakład produkcyjny. Do niedawna marka Marion Kosmetyki kojarzona była jedynie z koloryzacją i pielęgnacją włosów. Dziś firma rozszerzyła swą produkcję o szeroką gamą produktów do pielęgnacji ciała, twarzy, demakijażu.

Marion Kosmetyki sprzedaje swoje produkty również za granicą. W Polsce jest to marka widoczna zwłaszcza w mniejszych miastach, w sklepach kosmetycznych i w sieci drogerii Aster.

Istotną informacją jest to, żefirma ma całkowicie polski kapitał i własne laboratorium badawcze.

W tym roku Marion został nagrodzony za kosmetyki do włosów z serii  Termoochrona (Qultowy Kosmetyk -magazynu Kosmetyki w kategorii pielęgnacja włosów), a seria masek ,,Pielęgnacja z dna morza " została uhonorowana tytułem Odkrycie Roku - Laur Konsumenta 2010

Firma zawiera również szeroką gamę kosmetyków do koloryzacji oraz pielęgnacji włosów.

W galerii znajdziecie przykładowe kosmetyki oraz informacje o ich cenach!

Zobaczcie też:
Fryzury, które przeszły do historii

kolaz lula.pl
Więcej o: