Crystal Renn nadal plus-size?

Debata o wadze Crystal Renn nie ustaje. W grudniowym Harper's Bazaar pojawiły się jej najnowsze zdjęcia przez co temat powrócił na nowo. Czy Crystal jest modelką plus-size?
Crystal Renn nadal plus-size? Crystal Renn w "Harper's Bazaar". Dyskusja o wadze modelki rozgorzała na nowo Crystal jest najsłynniejszą modelką plus-size (rozmiar 38 plus). W "Harper's Bazaar" pojawiły się jednak zdjęcia, na których Renn wygląda znacznie szczuplej Debata o wadze Crystal Renn nie ustaje. W grudniowym "Harper's Bazaar" pojawiły się jej najnowsze zdjęcia i temat powrócił na nowo. Czy Crystal jest jeszcze modelką plus-size? Crystal jest najsłynniejszą przedstawicielką grona modelek plus-size, czyli kobiet o kształtach uznanych przez branżę mody i modelingu za niepasujące do kanonów piękna. Tytuł plus-size świadczy o tym, że dana modelka ma rozmiar większy niż 38, choć i kształty Lary Stone są przez niektórych krytykowane. Ideałem jest bowiem słynny "size zero". Debata o wyglądzie Crystall rozpoczęła się, gdy modelka zaczęła tracić na wadze. Oliwy do ognia dolał fotograf Nicolas Routzen, który tak bardzo wyretuszował zdjęcia Crystal, ze wyglądała na wychudzoną. Agent i modelka zaprzeczali, jednak faktem jest, że Crystal nie wygląda już tak jak kilka lat temu. W grudniowym numerze "Harper's Bazaar US" możemy podziwiać najnowsze zdjęcia Crystal. Zdjęcia amerykańskiej piękności zrobiła Paola Kudacki. Modelka ubrana w stroje z kolekcji resort 2011 takich marek jak m.in. Bottega Veneta, Chloe and Michael Kors wyglądała zachwycająco, co spowodowało lawinę dyskusji. Internauci i dziennikarze zastanawiają się, czy modelkę nadal powinno się określać mianem "plus-size". W październiku Crystal przyznała, że trochę schudła, ale nam wydaję się, że z miesiąca na miesiąc jest szczuplejsza. Crystal twierdzi, ze jej waga waha się miedzy rozmiarem 8 a 10 (polskie 38 a 40).

Crystal jest najsłynniejszą przedstawicielką grona modelek plus-size, czyli kobiet o kształtach uznanych przez branżę mody i modelingu za niepasujące do kanonów piękna. Tytuł plus-size świadczy o tym, że dana modelka ma rozmiar większy niż 38, choć i kształty Lary Stone są przez niektórych krytykowane. Ideałem jest bowiem słynny "size zero".

Debata o wyglądzie Crystall rozpoczęła się, gdy modelka zaczęła tracić na wadze. Oliwy do ognia dolał fotograf Nicolas Routzen, który tak bardzo wyretuszował zdjęcia Crystal, ze wyglądała na wychudzoną. Agent i modelka zaprzeczali, jednak faktem jest, że Crystal nie wygląda już tak, jak kilka lat temu.

Crystal Renn Z Spoke by Zac Posen wiosna 2011 i pokaz Jean Paul Gaultier wiosna/lato 2006

W grudniowym numerze Harper's Bazaar US możemy podziwiać najnowsze zdjęcia Crystal. Zdjęcia amerykańskiej piękności zrobiła Paola Kudacki. Modelka ubrana w stroje z kolekcji resort 2011 takich marek jak m.in. Bottega Veneta, Chloe and Michael Kors wyglądała zachwycająco, co spowodowało lawinę dyskusji. Internauci i dziennikarze zastanawiają się czymodelkę nadal powinno się określać mianem "plus-size". W październiku Crystal przyznała, że trochę schudła, ale nam wydaję się, że z miesiąca na miesiąc jest szczuplejsza. Crystal twierdzi, ze jej waga waha się miedzy rozmiarem 8 a 10 (polskie 38 a 40). Co Wy o tym sądzicie? Zagłosujcie w sondażu poniżej!

Crystal Renn - Harper's Bazaar grudzień 2010

Harper's Bazaar grudzień 2010

modelka: Crystal Renn

fotograf: Paola Kudacki

stylizacja: Natasha Royt

Crystal Renn w duńskim czasopiśmie Avant Garde - listopad 2010 Najnowsze zdjęcia Crystal Renn >>

Vogue Paris październik 2010 - Crystal Renn Carine, Crystal i Terry prowokują! >>

Crystal Ren zdjęcia Fashion for Passion i wideo z sesji Crystal Renn - to jednak był retusz >>

Czy Crystal Renn nadal należy do grona modelek plus-size?
Więcej o: