Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Reni Jusis

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem oceniamy stylizację Reni Jusis.

Jeszcze kilka tam temu, Reni Jusis była częstą bywalczynią warszawskich salonów. Chętnie wpadała na lanserskie imprezy. Przyszedł jednak czas na zmiany. Artystka poświęciła się rodzinie. Urodziła syna Teofila i stała się eko mamą. Na imprezach bywa rzadko, ale jak już przyjdzie to zawsze przyciąga spojrzenia. Świetny styl to jej znak rozpoznawczy. A jak wyglądała Reni na otwarciu salonu H&M?

Reni Jusis

Reni Jusis

Plus:

 

 

 

 

Makijaż i fryzura

 

Reni Jusis

 

Lokowane włosy i oryginalna ozdoba do włosów z piórami dają efekt retro. Mocno podkreślone oczy nie giną pod woalką. Blade usta pozwalają uniknąć wrażenia przesytu. Reni wygląda świeżo i promiennie.

 

.

 

 

 

Plus/minus:

 

 


 

Dodatki

 

Reni Jusis

 

W tej stylizacji Reni zaszalała z dodatkami. Pytanie, czy nie za bardzo? Doceniamy oryginalne pomysły Reni, ale mamy wrażenie, że tym razem wszystkiego było za dużo. Kolorowa kopertówka to ożywiający akcent w tym zestawie, ale z rękawiczek byśmy zrezygnowały. Zwłaszcza przy tych połyskujących spodniach.

 

.


 


 

Plus/minus:

 

 

 

 

Góra

 

Reni Jusis

 

Biel będzie najmodniejszym kolorem nadchodzącego sezonu, nie dziwimy się, że gwiazdy decydują się na nią już teraz. To świetna alternatywa dla czerni. Jest optymistyczna, energetyczna i z pewnością rozświetli bure jesienne i zimowe dni.

Przy monochromatycznych zestawieniach zabawa fakturą jest bardzo dobrym pomysłem, ale tym razem coś nie wyszło - marszczona bluzka niezbyt pasuje do cienkiego futerka. Zrezygnowałybyśmy również z naszyjnika - woalka wystarczy.

.

 

Podsumowanie:

70% dobrego stylu / 30% kiczu

Chociaż zmienilibyśmy kilka detali, nasze ogólne wrażenie jest bardzo dobre. Reni zdecydowanie wyróżnia się z tłumu, wygląda świeżo, oryginalnie i nowocześnie. Wąskie spodnie i szpilki wysmuklają sylwetkę, biel i perfekcyjny makijaż rozświetlają cerę. Nie na każdym by się sprawdził taki zestaw, ale widać, że Reni potrafi bawić się modą, traktuje ją lekko i z przymrużeniem oka. I to działa.

Jak oceniasz stylizację Reni Jusis?
Więcej o: