Limitowana edycja pudru brązującego Nouba

Z okazji 30-lecia istnienia firmy Nouba - 4 pudry brązujące w najbardziej poszukiwanych wariantach kolorystycznych będą prezentowane w nowych, czarno-matowych pojemniczkach, ozdobionych kryształkami Swarovskiego.
Limitowana edycja pudru Nouba Pudry brązujące w pojemniczkach ozdobionych przez firmę Swarovski Z okazji 30-lecia istnienia firmy Nouba - 4 pudry warianty brązujących pudrów prezentowane będą w pojemniczkach, ozdobionych kryształkami Swarovskiego Z okazji 30-lecia istnienia firmy Nouba - 4 pudry brązujące w najbardziej poszukiwanych wariantach kolorystycznych będą prezentowane w nowych, czarno-matowych pojemniczkach, ozdobionych kryształkami Swarovskiego. To dobra wiadomość dla wszystkich z was, które lubią tego typu gadżety. Puder brązujący marki Nouba zawiera poliamidy i proteiny jedwabiu - cenne składniki przywracające właściwy poziom nawilżenia skóry. Nadaje świeży, naturalny wygląd opalonej skóry. Rozświetla skórę i ożywia makijaż. Jak każdy bronzer może być stosowany w celu rozświetlenia innych partii ciała: policzki, dekolt czy ramiona. Pamiętajmy, że w czasie karnawału puder brązujący jest jednym z najbardziej pożądanych przez nas kosmetyków! Nie tylko pomaga wymodelować kształt twarzy, nadaje również płomiennego blasku, odświeża i nadaje skórze kolorytu. Cena: 89 zł. Kosmetyki marki Nouba są do kupienia wyłącznie w perfumeriach Douglas.

To dobra wiadomość dla wszystkich z was, które lubią tego typu gadżety.

Puder brązujący marki Nouba zawiera poliamidy i proteiny jedwabiu - cenne składniki przywracające właściwy poziom nawilżenia skóry.

Nadaje świeży, naturalny wygląd opalonej skóry. Rozświetla skórę i ożywia makijaż. Jak kazdy bronzer może być stosowany w celu rozświetlenia innych partii ciała: policzki, dekolt, czy ramiona.

Pamiętajmy, że w czasie karnawału puder brązujący jest jednym z najbardziej pożądanych przez nas kosmetyków! Nie tylko pomaga wymodelować kształt twarzy, nadaje również płomiennego blasku, odświeża i nadaje skórze kolorytu.

Fot. Mat. Prasowe

Cena: 89 zł

Kosmetyki marki Nouba są do kupienia wyłącznie w perfumeriach Douglas.

 

Zobacz też:

Jakiego korektora do twarzy powinnaś używać?

korektor, cera, kosmetykiCo wolisz?
Więcej o: