Coco Rocha w urodowej sesji dla Glow

Coco Rocha wzięła udział w urodowej sesji dla magazynu Glow. Prezentuje w niej zimowe trendy w makijażu.
Coco Rocha w urodowej sesji Coco Rocha prezentuje zimowe trendy w makijażu Coco Rocha wzięła udział w sesji dla "Glow". Prezentuje w niej zimową modę w makijażu. Trend na ciemną pomadkę wciąż króluje, można też postawić na kolor wiśni Coco Rocha wzięła udział w urodowej sesji dla magazynu "Glow". Prezentuje w niej zimowe trendy w makijażu. Prawdziwa modelka ma wiele twarzy. Coco Rocha z pewnością należy do tego typu. W sesji dla "Glow" jest niemal nie do poznania. Czarna, krótka peruka to tylko wstęp do tego, by zachęcić nas tej zimy na postawienie na bardziej dramatyczny, sceniczny look. Trend na ciemną pomadkę wciąż króluje - nie tylko wśród modelek maszerujących na scenie wybiegu. Nie bójmy się ciemniejszego koloru. Jeśli jednak jest to dla was przesadą - postawcie na usta w kolorze wiśni! Jest to absolutny hit jesienno-zimowego sezonu. Jeśli wolicie pozostawić usta w jaśniejszym odcieniu, proponujemy pudrową pomadkę, koniecznie postawcie wówczas na smokey eyes. Może być wykonany w lżejszej wersji niż ten klasyczny. Mocno podkreślone rzęsy i czarny eyeliner również będą obowiązkowymi elementami wieczorowego makijażu! Manicure powinien być odbiciem szalonej nocy. Postaw na czerń i złoto!

Prawdziwa modelka ma wiele twarzy. Coco Rocha z pewnością należy do tego typu. W sesji dla Glow magazine jest niemal nie do poznania. Czarna, krótka peruka to tylko wstęp do tego, by zachęcić nas tej zimy na postawienie na bardziej dramatyczny, sceniczny look.

Trend na ciemną pomadkę wciąż króluje - nie tylko wśród modelek maszerujących na scenie wybiegu. Nie bójmy się ciemniejszego koloru. Jeśli jednak jest to dla was przesadą - postawcie na usta w kolorze wiśni! Jest to absolutny hit jesienno - zimowego sezonu. Jeśli wolicie pozostawić usta w jaśniejszym odcieniu - proponujemy pudrową pomadkę, koniecznie postawcie wówczas na smokey eyes. Może być wykonany w lżejszej wersji, niż ten klasyczny.

Mocno podkreślone rzęsy i czarny eyeliner również będą obowiązkowymi elementami wieczorowego makijażu!

Pamiętajcie, że w karnawale możecie zaszaleć!

Manicure powinien być odbiciem szalonej nocy. Postaw na czerń i złoto!

Fot. scan/ Glow magazine

 

Zobacz też:

Leighton Meester w urodowej sesji dla Marie Claire

Leighton Meester

Ciemna, niemal czarna pomadka:
Więcej o: