"Niewinne" Pussy West

Terry Richardson znany z rozbieranych i kontrowersyjnych sesji nawet pozornie niewinną sesję zamienia w gorący edytorial kipiący od emocji. Zobaczcie jego wizję "Dzikiego Zachodu".
"Niewinne" Pussy West Abbey Lee Kershaw, Crystal Renn i Eniko Mihalik w obiektywie Richardsona W sesji zdjęciowej Terry'ego Richardsona "Pussy West" do najnowszego numeru "Vogue Paris" wzięły udział Abbey Lee Kershaw, Crystal Renn i Eniko Mihalik. Terry Richardson znany z rozbieranych i kontrowersyjnych sesji nawet pozornie niewinną sesję zamienia w gorący edytorial kipiący od emocji. Zobaczcie jego wizję "Dzikiego Zachodu". Przed obiektywem Terry'ego stanęły Abbey Lee Kershaw, Crystal Renn i Eniko Mihalik, które wcieliły się kobiety żyjące na "Dzikim Zachodzie". Dzielne, rzucające się w oczy, zmysłowe i silne, bo bez tego nie przetrwałyby w tych warunkach. Bawią się mężczyznami, umilają sobie czas i tworzą seksowne trio, któremu nie sposób się oprzeć. Ślicznotki ubrane w piękne kreacje z cekinami i frędzlami podczas wcale nie takiej niewinnej zabawy popełniają zbrodnię. Sesja: "Vogue Paris" - "Pussy West" Modelki: Abbey Lee Kershaw, Crystal Renn, Eniko Mihalik Fotograf: Terry Richardson Stylizacja: Julia von Boehm.

Przed obiektywem Terry'ego stanęły Abbey Lee Kershaw, Crystal Renn i Eniko Mihalik, które wcieliły się kobiety żyjące na "Dzikim Zachodzie". Dzielne, rzucające się w oczy, zmysłowe i silne, bo bez tego nie przetrwałyby w tych warunkach. Bawią się mężczyznami, umilają sobie czas i tworzą seksowne trio, któremu nie sposób się oprzeć.

Ślicznotki ubrane w piękne kreacje z cekinami i frędzlami podczas wcale nie takiej niewinnej zabawy popełniają zbrodnię. Zobaczcie sami, co wydarzyło się na Dzikim Zachodzie, gdy dotarły tam Abbey, Crystal i Eniko.

GALERIA!

Abbey Lee Kershaw, Crystal Renn i Eniko Mihalik w obiektywie Terry'ego Richardsona dla Vogue Paris grudzień 2010

sesja: Vogue Paris - "Pussy West"

modelki: Abbey Lee Kershaw, Crystal Renn, Eniko Mihalik

fotograf: Terry Richardson

stylizacja: Julia von Boehm

Więcej o: