Jennifer Lopez - globalną ambasadorką marki L'Oreal

Jennifer Lopez zostanie nową globalną ambasadorką marki L'Oreal. Gwiazda podpisała już z firmą wielomilionowy kontrakt.
Lopez globalną ambasadorką L'Oreal Jennifer Lopez podpisała wielomilionowy kontrakt z L'Oreal Jennifer Lopez zostanie nową globalną ambasadorką marki L'Oreal. Gwiazda podpisała z firmą wielomilionowy kontrakt. Zdjęcia Lopez będą utrzymane w stylu glamour Jennifer Lopez wraca ponownie do intensywnej pracy. Gwiazda po urodzeniu bliźniaków tylko na chwile zwolniła tempo, by powrócić z nową energią i podwójnym zapałem. Niedawno pojawiła się wraz z maluchami w nowej kampanii Gucci, z mężem Marciem Anthonym rozpoczęli również współpracę z marką Kohl. Teraz dotarła do nas informacja o umowie z L'Oreal'em. Piękna Jennifer będzie w 2011 roku twarzą marki i to tą najważniejszą. Gwiazda podpisała już z firmą wielomilionowy kontrakt. Nowa ambasadorka pojawi się w telewizyjnych i prasowych kampaniach reklamowych. Wiemy już, że będą to głównie reklamy produktów do włosów oraz kosmetyków do makijażu. Zdjęcia z udziałem gwiazdy będą utrzymane w jej ulubionym starym, hollywoodzkim stylu glamour. Nie jest to pierwsza współpraca Jennifer z marką L'Oreal, wygląda na to, że również nie ostatnia.

Jennifer Lopez wraca ponownie do intensywnej pracy. Gwiazda po urodzeniu bliźniaków tylko na chwile zwolniła tempo, by powrócić z nową energią i dosłownie podwójnym zapałem.

Niedawno pojawiła się wraz z maluchami w nowej kampanii Gucci, z mężem Marciem Anthonym rozpoczęli również współpracę z marką Kohl. Teraz dotarła do nas informacja o umowie z L'Oreal'em. Piękna Jennifer będzie w 2011 roku - twarzą marki i to tą najważniejszą. Nowa ambasadorka pojawi się w telewizyjnych i prasowych kampaniach reklamowych. Wiemy już, że będą to głównie reklamy produktów do włosów oraz kosmetyków do makijażu.

Zdjęcia z udziałem gwiazdy będą utrzymane w jej ulubionym starym, hollywoodzkim stylu glamour.

Nie jest to pierwsza współpraca Jennifer z marką L'Oreal, wygląda na to, że również nie ostatnia.

Fot. Materiały promocyjne

 

Zobacz też:

Piękno idealne? Gwiazdy w reklamach kosmetyków

Więcej o: