Z szafy gwiazd: torebka Angeliny Jolie

Angelina ostatnio nie rozstaje się z klasyczną, czarną torbą. I nie jest jedyną osobą, która zakochała się w tym modelu. Zobaczcie najnowszy obiekt pożądania gwiazd!
Z szafy gwiazd: torebka Angeliny Jolie Jolie, Penelope Cruz, Fergie, Jennifer Lopez i Heidi Klum wybrały Gucci "1973" Angelina Jolie ostatnio nie rozstaje się z klasyczną, czarną, elegancką torbą. I nie jest jedyną osobą, która zakochała się w tym modelu. To model Gicci "1973". Angelina ostatnio nie rozstaje się z klasyczną, czarną torbą. I nie jest jedyną osobą, która zakochała się w tym modelu. Zobaczcie najnowszy obiekt pożądania gwiazd! Czarna, skórzana torebka to model Gucci "1973". Torba ma klasyczny kształt. Występuje w wersji zamszowej i skórzanej, w różnych kolorach. Angelina nie jest jedyną gwiazdą, która pokochała ten model. Z podobnymi można spotkać również Penelope Cruz, Fergie, Jennifer Lopez czy Heidi Klum. Nie dziwi nas ich wybór - torebka jest uniwersalna i ponadczasowa. Można ją nosić niemal do wszystkiego i przetrwa więcej niż jeden sezon. Torebka jest zmodyfikowaną wersją projektów Gucci z 1973 roku. Można ją kupić na stronie Gucci w cenie 1980 dolarów, czyli ok. 6000zł.

Czarna, skórzana torebka to model Gucci"1973". Torba ma klasyczny,  kształt. Występuje w wersji zamszowej i skórzanej, w różnych kolorach. Angelina nie jest jedyną gwiazdą, która pokochała ten model. Z podobnymi można spotkać również Penelope Cruz, Fergie, Jennifer Lopez czy Heidi Klum. Nie dziwi nas ich wybór - torebka jest uniwersalna i ponadczasowa. Można ją nosić niemal do wszystkiego i przetrwa więcej niż jeden sezon.

Torebka jest zmodyfikowaną wersją projektów Gucci z 1973 roku.  Można ją kupić na stronie Gucci w cenie 1980$ czyli ok. 6000zł.

Najbardziej podoba mi się:
Więcej o: