Nowy trend - dwa razy ten sam zestaw?

Jeszcze do niedawna pokazywanie się w sukience, czy płaszczu, który został już oficjalnie zaprezentowany wcześniej było źle widziane. Nie wypadało się pokazywać dwa razy w tej samej rzeczy, ale skoro Anna Wintour pozwoliła sobie na to, to musi być w porządku.

Jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych redaktor naczelnych prowadząca amerykańskie wypadnie Vogue'a z której zdaniem liczą się wszyscy najważniejsi ludzie świata mody dwa razy pojawiła się w podobnych zestawach.

Ostatnio na gali NYC's Leadership Awards 10 listopada pani Wintour miała na sobie wełnianą sukienkę i płaszcz wykończony futrem, w którym pojawiła się również tydzień wcześniej na trzecim dorocznym evencie Museum of Modern Art Film Benefit: A Tribute to Kathryn Bigelow. Jednak to nie wszystko. Redaktor naczelna miała ten sam płaszcz i buty z inną sukienką w październiku podczas pokazu Chanel.

Anna Wintour w tym samym zestawie na dwóch różnych eventach

Podobna sytuacja przydarzyła się z Annie Wintour z sukienką w kwiaty i żakietem ozdobionym futrem. Identyczne zestawy, różniące się jedynie butami Anna zaprezentowała

Świat się zmienia. Skoro Anna może dwa razy wyjść w tym samym, to Wy też! Nie musicie się już przejmować tym, że wyszłyście na oficjalną imprezę w tej samej sukience, a gdy złośliwi zwrócą Wam uwagę, to powiedzcie, że to nowa moda. W dodatku niezwykle oszczędna.

GALERIA!

Noszenie dwa razy tych samych zestawów:
Więcej o: