Liv Tyler znów będzie reklamować perfumy Givenchy

Wygląda na to, że relacje Liv Tyler z marką Givenchy stają się coraz bardziej "intensywne". Aktorka po raz kolejny wystąpi jako twarz reklamowa nowego zapachu.
Tyler w reklamie Givenchy Liv Tyler znów będzie reklamować perfumy Givenchy Wygląda na to, że relacje Liv Tyler z marką Givenchy stają się coraz bardziej "intensywne". Aktorka po raz kolejny wystąpi jako twarz reklamowa nowego zapachu. Wygląda na to, że relacje Liv Tyler z marką Givenchy stają się coraz bardziej "intensywne". Aktorka po raz kolejny wystąpi jako twarz reklamowa nowego zapachu. Francuski dom mody, luksusu i piękna przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego zapachu: Irresistible Givenchy Very L'Intense. Są one kontynuacją starszych perfum Very Irresistible Givenchy. Po raz kolejny w reklamie wystąpi Liv Tyler, która swą współpracę z marką rozpoczęła już dawno temu. Poprzedni zapach, który swą premierę miał równo z wejściem na ekrany kin "Władcy Pierścieni" miał się kojarzyć z młodością, świeżością i prostotą. Aktorka wydawała się wówczas idealną osobą, która wpasowywała by się w konwencję tych perfum. Dziś zapach jest znacznie bardziej dojrzały i intensywny. Podobnie jak sama Liv Tyler, której kobiecość i osobowość przez kilka lat również rozkwitły. Piżmowo-szyprowy, kwiatowy zapach nowych perfum został opracowany przez International Flavors & Fragrances. Znaleźć można tam nuty śliwki, tureckiej róży, piżma i białej paczuli. Butelka zachowała podobny kształt, zmienił się jedynie kolor na bardziej purpurowy z różowym akcentem w środku. Zdjęciami do nowej kampanii zajął się Jean-Baptiste Mondino. Aktorkę zobaczymy w nieco bardziej drapieżnej odsłonie. Nowość zostanie wprowadzona na rynek już w marcu 2011 roku. Jego cena w Stanach Zjednoczonych to: 80,50 dolarów za 50 ml i 93 dolarów za 75 ml.

Francuski dom mody, luksusu i piękna przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowego zapachu: Irresistible Givenchy Very L'Intense. Są one kontynuacją starszych perfum Very Irresistible Givenchy.

Po raz kolejny w reklamie wystąpi Liv Tyler, która swą współpracę z marką rozpoczęła już dawno temu. Poprzedni zapach, który swą premierę miał równo z wejściem na ekrany kin "Władcy Pierścieni" miał się kojarzyć z młodością, świeżością i prostotą. Aktorka wydawała się wówczas idealną osobą, która wpasowywała by się w konwencję tych perfum.

Dziś zapach jest znacznie bardziej dojrzały i intensywny. Podobnie jak sama Liv Tyler, której kobiecość i osobowość przez kilka lat również rozkwitły.

Piżmowo-szyprowy, kwiatowy zapach nowych perfum został opracowany przez International Flavors & Fragrances. Znaleźć można tam nuty śliwki, tureckiej róży, piżma i białej paczuli. Butelka zachowała podobny kształt, zmienił się jedynie kolor na bardziej purpurowy z różowym akcentem w środku.

Zobaczcie starą i nową butelkę:

Fot. Mat. PrasoweFot. Mat. Prasowe

Zdjęciami do nowej kampanii zajął się Jean-Baptiste Mondino. Aktorkę zobaczymy w nieco bardziej drapieżnej odsłonie.

Nowość zostanie wprowadzona na rynek już w marcu 2011 roku. Jego cena w Stanach Zjednoczonych to: 80,50 dolarów za 50 ml i 93 dolarów za 75 ml.

Fot. Mat. Promocyjne

Więcej o: