Seksowna Kate Moss w Vogue Italia

Najsławniejsza modelka świata, Kate Moss powróciła do Vogue Italia wcielając się w ciemnowłosą seksbombę. Sesja jest zachwycająca.
Zachwycająca sesja Seksowna Kate Moss w Vogue Italia Najsławniejsza modelka świata, Kate Moss powróciła do Vogue Italia wcielając się w ciemnowłosą seksbombę. Sesja jest zachwycająca. Najsławniejsza modelka świata, Kate Moss powróciła do Vogue Italia wcielając się w ciemnowłosą seksbombę. Kate z ciemnymi włosami wygląda naprawę znakomicie. Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać, ale jej piękne rysy twarzy szybko przyciągają uwagę. Modelka ma mocno pokreślone oczy i natapirowane włosy przez co przypomina wytworną seksbombę z lat 60. Stylizacje przygotowane przez Edwarda Enninfula doskonale pasują do kobiecego wizerunku pin-up. Ta sesja miała być wprowadzeniem do kolekcji na wiosnę/lato 2011, choć ubrania z kolekcji największych projektantów zaprezentowano w niekonwencjonalny sposób. Na większości zdjęć Kate prezentuje seksowne nogi oplecione pasem do pończoch. Kusząco podnosi sukienki i spódnice, odsłania biust i prezentuje spiczasty stanik z kolekcji Jean Paula Gaultiera. Zdjęcia są niesamowite, zwłaszcza kolaże z kilku fotografii. Kolory są żywe a Kate wygląda nieziemsko. Ta sesja z pewnością trafi do zestawienia najlepszych sesji roku. Przekonajcie się o tym sami - GALERIA!

Kate z ciemnymi włosami wygląda naprawę znakomicie. Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać, ale jej piękne rysy twarzy szybko przyciągają uwagę. Modelka ma mocno pokreślone oczy i natapirowane włosy przez co przypomina wytworną superbombę z lat 60. Stylizacje przygotowane przez Edwarda Enninfula doskonale pasują do kobiecego wizerunku pin-up. Ta sesja miała być wprowadzeniem do kolekcji na wiosnę/lato 2011, choć ubrania z kolekcji największych projektantów zaprezentowano w niekonwencjonalny sposób.

Kate Moss w sesji do Vogue Italia grudzień 2010

Na większości zdjęć Kate prezentuje seksowne nogi oplecione pasem do pończoch. Kusząco podnosi sukienki i spódnice, odsłania biust i prezentuje spiczasty stanik z kolekcji Jean Paula Gaultiera. Zdjęcia są niesamowite, zwłaszcza kolaże z kilku fotografii. Kolory są żywe a Kate wygląda nieziemsko. Ta sesja z pewnością trafi do zestawienia najlepszych sesji roku. Przekonajcie się o tym sami - GALERIA!

Kate Moss w sesji do Vogue Italia grudzień 2010

Sesja Kate Moss:
Więcej o: