Bibułki matujące - ratunek dla makijażu!

Świecenie się skóry to twój odwieczny problem? Jeśli chcesz szybko odświeżyć makijaż i wyeliminować mało atrakcyjny defekt - postaw na bibułki matujące!
Bibułki matujące - ratunek dla makijażu Świecenie się skóry to twój odwieczny problem? Świecenie się skóry to twój odwieczny problem? Jeśli chcesz szybko odświeżyć makijaż i wyeliminować mało atrakcyjny defekt - postaw na bibułki matujące. Jeżeli Twoja cera płata Ci figle i błyszczy się w tzw. strefie T, która obejmuje czoło nos i podbródek, nie musisz dłużej przejmować się tym problemem! Jeśli chcesz szybko odświeżyć makijaż i wyeliminować mało atrakcyjny defekt - postaw na bibułki matujące. Bibułki matujące od razu eliminują świecenie się skóry, nie musisz czekać na efekty ani sekundy. Zmieszczą się do każdej kosmetyczki, są poręczne i praktyczne. Poza tym doskonale nadają się do przenoszenia. Doskonale służą nie tylko w czasie wakacji. Będą więc doskonałe na imprezę i szybką poprawkę makijażu. Bibułki doskonale odświeżają skórę.

Jeżeli Twoja cera płata Ci figle i błyszczy się w tzw. strefie T, która obejmuje czoło nos i podbródek, nie musisz dłużej przejmować się tym problemem!

Bibułki matujące od razu eliminują świecenie się skóry, nie musisz czekać na efekty ani sekundy. Zmieszczą się do każdej kosmetyczki, są poręczne i praktyczne. Poza tym doskonale nadają się do przenoszenia. Doskonale służą nie tylko w czasie wakacji. Będą więc doskonałe na imprezę i szybką poprawkę makijażu. Bibułki doskonale odświeżają skórę.

Wiele z nas na co dzień boryka się ze zbyt szybko przetłuszczającą się skórą - zamiast nakładać kolejne warstwy pudru matującego - postaw na bibułki!

W naszej galerii znajdziecie polecane przez nas produkty oraz informacje o ich cenach!

Bibułki matujące, Shiseido, 100 szt., 67 zł,

fot. Shutterstock