Gwiazdy bez makijażu - Reese Witherspoon

Jedne gwiazdy są nie do poznania, inne, przeciwnie - bez makijażu wyglądają tak samo pięknie jak w nim. Do jakiej grupy zaliczycie Reese Witherspoon?

Na temat Reese Witherspoon, mimo, że jest jedną  z najbardziej lubianych i najczęściej nagradzanych aktorek w Hollywood - ostatnio słyszymy dużo mniej. Delikatna blondynka, która z kamerą zaczęła oswajać się już jako 14-latka jest również jedną z tych aktorek, której urody i uroku osobistego nie sposób nie docecnić.

Parę dni temu paparazzi sfotografowali ją podczas robienia zakupów. Zdjęcia aktorki bez makijażu, jak zwykle w takich sytuacjach, szybko trafiają do mediów. Jak się jednak okazuje prawdziwa uroda wybroni się zawsze. Reese Witherspoon bez dodatkowych warstw makijażu wygląda naszym zdaniem równie pięknie. Jej delikatny typ urody sprawia, że make-up jest jedynie dodatkiem, bez którego gwiazda bez problemu może się obyć.

Czy macie podobne zdanie?

 

Pictured: Reese Witherspoon Mandatory Credit ? Tyler M./Broadimage Reese Witherspoon goes shopping in the pouring rain 12/18/10, Brentwood, California, United States of AmericaPictured: Reese Witherspoon Mandatory Credit ? Tyler M./Broadimage Reese Witherspoon goes shopping in the pouring rain 12/18/10, Brentwood, California, United States of America Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York   1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com   Broadimage Newswire Los Angeles 1+ (310) 301-1027 New York   1+ (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com

 

Zobacz też:

Gwiazdy bez makijażu - Taylor Swift

kolaż lula.pl

Reese Witherspoon bez makijażu: