Symetryczne kreski z pokazu Chanel nowym trendem w makijażu

Wyraziste, kolorowe kreski eyelinera będą wiosenno-letnim hitem. Póki co, pomysł można wykorzystać w makijażu karnawałowym! Zobacz jak nowy trend prezentuje się na pokazie Chanel.
Nowy trend w makijażu Wyraziste, kolorowe kreski eyelinera będą wiosenno-letnim hitem Wyraziste, kolorowe kreski eyelinera będą wiosenno-letnim hitem. Pomysł można wykorzystać w makijażu karnawałowym! Nowy trend zaprezentowano na pokazie Chanel. Jeśli zastanawiacie się jakie nowe trendy urodowe będą obowiązywały nas w nadchodzącym sezonie - to możemy już uchylić rąbka tajemnicy. Jednym z nich będą symetryczne, nie tylko czarne kreski namalowane eyelinerem. Mogliśmy zaobserwować to na pokazie kolekcji D'Art Métiers Fashion Show Chanel w Paryżu. Oprócz efektownej fryzury w bizantyjskim stylu w wykonaniu znanego brytyjskiego stylisty Sama McKnighta - uwagę zwracał wyrazisty i ciekawy makijaż, którego autorem był z kolei główny dyrektor kreatywny marki Chanel w dziedzinie makijażu - Peter Philips. Awangardowe połączenie czerwono-czarnych kresek eyelinera to myśl przewodnia artysty. Sam Peter Philips tłumaczy: "Tematem nowej kolekcji Chanel jest bogactwo i obfitość. Karl Lagerfeld dał nam kierunek, który powinniśmy obrać. Pokazał nam również portret cesarzowej Bizancjum, która w tym wypadku naturalnie stała się dla nas inspiracją do stworzenia makijażu i fryzury. Mi osobiście wskazał pomysł na punkt ostrości w makijażu. Zdecydowałem się zatem na czerwona kreskę tuż przy linii łuku brwiowego. Ten zabieg momentalnie nadaje wyrazistości spojrzeniu".

Jeśli zastanawiacie się jakie nowe trendy urodowe będą obowiązywały nas w nadchodzącym sezonie - to możemy już uchylić rąbka tajemnicy. Jednym z nich będą symetryczne, nie tylko czarne kreski namalowane eyelinerem.

Mogliśmy zaobserwować to na pokazie kolekcji D'Art Métiers Fashion Show Chanel w Paryżu.

Oprócz efektownej fryzury w bizantyjskim stylu w wykonaniu znanego brytyjskiego stylisty Sama McKnighta - uwagę zwracał wyrazisty i ciekawy makijaż, którego autorem był z kolei główny dyrektor kreatywny marki Chanel w dziedzinie makijażu - Peter Philips.

Awangardowe połączenie czerwono-czarnych kresek eyelinera to myśl przewodnia artysty.

Sam Peter Philips tłumaczy:

Tematem nowej kolekcji Chanel jest bogactwo i obfitość. Karl Lagerfeld dał nam kierunek, który powinniśmy obrać. Pokazał nam również portret cesarzowej Bizancjum, która w tym wypadku naturalnie stała się dla nas inspiracją do stworzenia makijażu i fryzury. Mi osobiście wskazał pomysł na punkt ostrości w makijażu. Zdecydowałem się zatem na czerwona kreskę tuż przy linii łuku brwiowego. Ten zabieg momentalnie nadaje wyrazistości spojrzeniu".

Fot. eastnews

Jak podoba wam się pomysł?

 

Zobaczcie też:

Dior odświeża swoją urodową stronę

Nowa odsłona kosmetycznej sekcji strony Dior.com

Jak podoba ci się pomysł na makijaż Chanel?