"Mam dziwną twarz" - ale to atut!

Mam dziwną twarz - mówi Barbra Streisand, ale żałuje, że w młodości miałam kompleksy dotyczące swojego wyglądu. Zobacz inne gwiazdy, które uważane są za atrakcyjne, mimo, iż nie wpisują się idealnie w dzisiejsze kanony piękna.

Jak donosi Polska Agencja Prasowa - znana na całym świecie artystka dopiero po latach nauczyła się doceniać swoją "dziwną twarz".

Streisand wspomina, że gdy zaczynała karierę w świecie rozrywki autentycznie obawiała się braku akceptacji widzów. Dziś jednak patrzy na siebie zupełnie inaczej. Już nie zamartwia się tym, że jej urody nie zalicza się do klasycznych standardów piękna. Nauczyła się doceniać swój wygląd i uczynić z niego atut.

Zdaję sobie jednak sprawę, że mam dziwną twarz" - przyznała. "Różnie siebie postrzegam. Czasem myślę, że wyglądałam pięknie, ale przy wielu okazjach, że bardzo źle. Szkoda. Ale cóż, nie mam zamiaru z tego powodu płakać. Staram się żyć chwilą i cieszyć się tym, co mam" - dodała aktorka.

Wiele jest przecież gwiazd, których talent obronił się, mimo, tego, że nie uważane są za klasyczne piękności. Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, pod czym niemal każdy z nas się podpisze. Jednak czasem właśnie dzięki wadom dostrzegane są najpiękniejsze zalety.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jakie gwiazdy o "dziwnych twarzach" są znane, lubiane, i doceniane zawodowo.

Kogo wy dodałybyście do naszej listy?

Więcej o: