Doda i Monika Brodka promują polską projektantkę

Jedne z największych polskich gwiazd sceny muzycznej w kreacjach jednej z najlepszych polskich projektantek odzieży.

Agnieszka Maciejak to polska projektantka mody, a zarazem artystka. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki. Inspiruje ją modernizm, matematyczna harmonia i geometria. W swoich kolekcjach często stosuje kontrastowe materiały, na przykład skórę i jedwab. Ostateczny wynik to nowoczesna kobiecość.

Kreacje rodzimej projektantki podbiły serca dwóch, zupełnie od siebie różnych, osobistości ze świata muzyki. Pierwszą z nich jest Doda, którą kojarzymy z cukierkowego, mało gustownego stylu z początków kariery, a obecnie z glam rockiem, modowymi hitami od światowej sławy projektantów i ultramodnymi gadżetami. Druga, zupełnie odmienna stylowo, fanka Agnieszki Maciejak to Monika Brodka. Utalentowana piosenkarka, która podbiła Polskę nie tylko talentem i ambitną muzyką, ale i świetnym wyczuciem mody oraz niepowtarzalnym stylem. Obie wybrały kombinezony artystki na koncerty. Doda pojawiła się w wersji czarnej i srebrnej podczas Muzodajni Gwiazd we Wrocławiu, a Monika w czerwonej.

Monika Brodka na koncercie w Rzeszowie w czerwonym kombinezonie polskiej projektantki Agnieszki Maciejak

Obie piosenkarki zupełnie różnie zestawiły ten surowy i geometryczny kostium, który dzięki przezroczystościom i przylegającemu krojowi zyskał jednak na kobiecości. Trzeba przyznać, że wszystkie trzy rezultaty są udane. Który zestaw podoba się Wam najbardziej?

Inne projekty Agnieszki Maciejak możecie zobaczyć tu: agnieszkamaciejak.blogspot.com

Niżej grudniowy koncert Moniki Brodki w Rzeszowie:

Więcej o: