L'Oreal zastępuje Aishwaryę Rai - młodszą Freidą Pinto

Znana bollywoodzka gwiazda Aishwarya Rai - długoletnia twarz marki L'oreal została zastąpiona przez Freidę Pinto. Najwyraźniej Rai nawet o tym nie wie.
Freida Pinto zamiast Aishwaryi Rai Bollywoodzka gwiazda, długoletnia ambasadorka L'Oreal zastąpiona przez młodszą Znana bollywoodzka gwiazda Aishwarya Rai - długoletnia ambasadorka marki L'Oreal w Indiach została zastąpiona przez młodszą indyjską gwiazdę - Freidę Pinto. Aishwarya Rai uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Pewnie dlatego promowała produkty marki L'Oreal od 5 lat. Podjęto jednak decyzję, że będzie ona zastąpiona przez inną piękną i młodszą indyjską gwiazdę - Freidę Pinto. Gwiazdy zaczęły być porównywane po premierze filmu "Slum Dog", gdzie Frieda Pinto zagrała jedną z głównych ról. Wygląda na to, że młodsza, 27-letnia Freida zajmuje powoli miejsce Rai w indyjskim show biznesie. Jak donosi gazeta "India", była Miss Świata Słonecznego Miasta - 37-letnia Aishwarya Rai została na stałe zastąpiona przez Freidę jako ambasadorka marki L'Oreal w Indiach. Rzecznik Rai wypowiedział się na łamach gazety, że nic im o tym fakcie nie wiadomo i zamierzają sprawdzić szczegóły. Aish jest bardzo zajęta pracą do nowego przedstawienia, nie będzie się zatem wypowiadała na ten temat - mówił dalej rzecznik gwiazdy. Rai była twarzą marki L'Oreal od 2005 roku. Pinto dołączyła do niej w 2009 roku. Ostatnie miesiące nie były dla Rai szczęśliwe. Indyjska prasa rozpisuje się na temat jej rzekomego przybierania na wadze, ona sama natomiast zdecydowała się ostatnio na pozowanie dla magazynu "Elle" za to, że na zdjęciu z grudniowego wydania rozjaśniono jej skórę. Aktorka nie wypowiada się na temat ostatniej sytuacji, ale nieoficjalnie jej przyjaciele zdradzili, że jest naprawdę wściekła. I nic dziwnego. Żadna kobieta nie lubi czuć się spychana na drugi plan.

Aishwarya Rai uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Pewnie dlatego promowała produkty marki L'Oreal od 5 lat. Podjęto jednak decyzję, że będzie ona zastąpiona przez inną piękną i młodszą indyjską gwiazdę - Freidę Pinto.

Gwiazdy zaczęły być porównywane po premierze filmu Slum Dog, gdzie Frieda Pinto zagrała jedną z głównych ról. Wygląda na to, że młodsza 27 - letnia Freida zajmuje powoli miejsce Rai w indyjskim showbiznesie.

Jak donosi gazeta India - była Miss Świata Słonecznego miasta - 37-letnia Aishwarya Rai została na stałe zastąpiona przez Freidę jako ambasadorka marki L'Oreal w Indiach.

Rzecznik Rai wypowiedział się na łamach gazety, że nic im o tym fakcie nie wiadomo i zamierzają sprawdzić szczegóły.

Aish jest bardzo zajęta pracą do nowego przedstawienia, nie będzie się zatem wypowiadała na ten temat - mówił dalej rzecznik gwiazdy.

Rai była twarzą marki L'oreal od 2005 roku. Pinto dołączyła do niej w 2009 roku.

Kilka ostatnich miesięcy nie było dla Rai szczęśliwe. Indyjska prasa rozpisuje się na temat jej rzekomego przybierania na wadze, ona sama natomiast zdecydowała się ostatnio na pozwanie magazynu Elle za to, że na na zdjęciu z grudniowego wydania rozjaśniono jej skórę.

Aktorka nie wypowiada się na temat ostatniej sytuacji, ale nieoficjalnie jej przyjaciele zdradzili, że jest naprawdę wściekła. I nic dziwnego. Żadna "najpiękniejsza" kobieta nie lubi czuć się spychana na drugi plan.

Bollywood actress Aishwarya Rai Bachchan arrives for the screening of the animated film Actress Freida Pinto arrives on the red carpet for the World Premiere of

 

Zobaczcie też:

Olśniewająca Beyonce w reklamie L'Oreal

screen reklamy L'Oreal

Która z aktorek nadaje się lepiej na twarz L'Oreala?
Więcej o: