Natalie Portman ubrana tylko w zapach

Natalie Portman została twarzą reklamową perfum Miss Dior Cherie. Na zdjęciu promującym produkt ubrana jest jedynie w zapach.
Natalie ubrana tylko w zapach Portman została twarzą reklamową perfum Miss Dior Cherie Natalie Portman została twarzą reklamową perfum Miss Dior Cherie. Na zdjęciu promującym produkt ubrana jest jedynie w zapach. Fakt, że to właśnie Natalie Portman zostanie twarzą perfum marki Dior znamy już od czerwca. John Galliano nie zdradził jednak jakie dokładnie będą to perfumy. Dopiero po premierze głośnego filmu Black Swan, w którym Natalie gra główną rolę - dowiedzieliśmy się, że perfumami, które będzie promowała będą znane i ogromnie popularne Miss Dior Cherie. Pierwszy zapach Miss Dior, stworzony przez Christiana Diora w 1947 roku, wykorzystywał symbole elegancji Domu Mody Dior. Jego flakon o prostych liniach skrojony był jak kostium, z graficzną podstawą ozdobioną motywem pepitki oraz angielskim stylem liter, za sprawą którego nazwa zmieniła się w znak firmowy. Wspomnienie pastelowych barw ogrodu w Granville - ogrodu dzieciństwa Christiana Diora - sprawiło, że stworzył on obraz kobiet-kwiatów w swoich projektach: kobiet o różowej cerze, wąskiej talii i spódnicach jak kielichy kwiatów. Tym razem koncepcja reklamy perfum nieco się zmieniła. Zdjęciami reklamowymi zajął się Tim Walker. Końcowy efekt zachował wprawdzie elementy delikatności, subtelności i łagodności, ale oprawa z nagą Natalie opowiada już zupełnie inną historię.

Fakt, że to właśnie Natalie Portman zostanie twarzą perfum marki Dior wiemy już od czerwca. John Galliano nie zdradził jednak jakie dokładnie będą to perfumy. Dopiero po premierze głośnego filmu Black Swan, w którym Natalie gra główną rolę - dowiedzieliśmy się, że perfumami, które będzie promowała będą znane i ogromnie popularne Miss Dior Cherie.

Pierwszy zapach Miss Dior, stworzony przez Christiana Diora w 1947 roku, wykorzystywał symbole elegancji Domu Mody Dior. Jego flakon o prostych liniach skrojony był jak kostium, z graficzną podstawą ozdobioną motywem pepitki oraz angielskim stylem liter, za sprawą którego nazwa zmieniła się w znak firmowy. Wspomnienie pastelowych barw ogrodu w Granville - ogrodu dzieciństwa Christiana Diora - sprawiło, że stworzył on obraz kobiet-kwiatów w swoich projektach: kobiet o różowej cerze, wąskiej talii i spódnicach jak kielichy kwiatów.

Tym razem koncepcja reklamy perfum nieco się zmieniła. Zdjęciami reklamowymi zajął się Tim Walker. Końcowy efekt zachował wprawdzie elementy delikatności, subtelności i łagodności, ale oprawa z nagą Natalie opowiada już zupełnie inną historię.

Jak wam się podoba?

Miss Dior Cherie

Actress Natalie Portman attends the 20th anniversary of The Gotham Independent Film awards in New York, on Monday, Nov. 29, 2010. (AP Photo/Peter Kramer)

Zobaczcie też poprzednie zdjęcia promujące Miss Dior Cherie

Miss Dior Cherie

 

Zobaczcie też:

Nowe perfumy Rihanny - bardzo osobiste


Jak podoba wam się nowe zdjęcie reklamowe perfum?
Więcej o: