Gwiazdy na Konferencji NBC Universal Winter

Sprawdźmy jak ubrane były gwiazdy na imprezie NBC. Być może któraś stylizacja wpadnie Wam w oko i wybierzecie podobną na karnawałową imprezę?

Na Konferencji NBC Universal Winter pojawiło się sporo gwiazd. Między innymi takie, których wygląd często komentujemy i nie zawsze pozytywnie. Co ciekawe, znalazła się i wejściówka dla naszej rodaczki o nieprzeciętnie pięknej buzi - Izy Miko. Aktorka wybrała czarną połyskującą sukienkę zawiązywaną za szyją i z rozkloszowanym dołem. Do tego satynowa kopertówka, pantofelki peep toe i przepiękna biżuteria. Niestety jako całość stylizacja wypadła blado - może 15 lat temu byśmy się nią zachwycały, teraz wygląda nieco kiczowato.

Paris Hilton wybrała na tę okazję prosty zestaw składający się ze srebrnej mini z fantazyjnym marszczeniem na brzuchu, które skutecznie odwróciło uwagę od przybyłych jej niedawno kilogramów oraz z lakierowanych czółenek na szpilce. Jej stylizacja również nie powaliła na kolana, choć raczej nie było się do czego przyczepić.

Tori Spelling postanowiła założyć małą czarną. Niestety przedobrzyła. Lepiej wyglądałaby, gdyby zrezygnowała z ciemnej szminki na szerokich wargach, sporego dekoltu odsłaniającego, niestety sztuczne, piersi i falban na ramionach, które w mniejszym wydaniu mogłyby uchodzić za urocze, ale w tym wypadku wyglądały zabawnie.

Mniej znana w Polsce osobistość - Brittany Snow - wypadła dużo lepiej niż reszta koleżanek. Też się Wam tak wydaje? Która stylizacja podoba się Wam najbardziej, a która najmniej?

Gwiazdy na Konferencji NBC Universal Winter, Paris Hilton, Iza Miko, Izabella Miko

Więcej o: