Modny makijaż w stylu Freidy Pinto

W prognozach na wiosenne trendy pojawiają się soczyście owocowe kolory. Jak dobrać do takiej kreacji odpowiedni makijaż? Spójrzcie tylko na Freidę Pinto!

Zielenie, pomarańcze, róże, czy klasyczne czerwienie - to kolory, które będą najmodniejsze w wiosennym kolorze. Ale do żywych kolorów należy też odpowiednio dobrać makijaż. Ważne, by w połączeniu z kreacją nie był przesadzony. Dlatego trzeba być ostrożnym jeśli chodzi o dobór odcieni.

Dobrym przykładem będzie tu Freida Pinto, która do swej sukienki w żywych, neonowych kolorach dobrała idealnie wyważony makijaż.

Oto nasz instruktaż:

1) Na początku należy odpowiednio dobrać podkład. Wybierzcie delikatnie rozświetlający. Jeśli takiego nie posiadacie - możecie użyć odrobiny pudru z delikatnymi drobinkami.

2) Będziecie również potrzebowały grafitowego cienia. Nałóżcie go na całą górną powiekę. Dodatkowo możecie użyć czarnego eyelinera.

3) Dolną powiekę możecie pomalować delikatnym, nierzucającym się w oczy waniliowym kolorem cienia. Wytuszujcie rzęsy.

4) Usta. To ważny element wieczorowego makijażu. W nadchodzącym sezonie znów będą modne żywsze kolory. Spróbujcie pomalować usta błyszczykiem o truskawkowym, a nawet lekko pomarańczowym odcieniu.

5) Nie zapomnijcie o muśnięciu kości policzkowych bronzerem!

Makijaż idealnie nadaje się na karnawałową imprezę!

Fot. Materiały prasowe

Mandatory Credit: Photo by Picture Perfect / Rex Features ( 853764k )  Freida Pinto  'Oscar Wilde: Honoring The Irish In Film' Awards, Los Angeles, America - 19 Feb 2009

Zobaczcie też:

Fryzury na karnawał i studniówkę - inspiracje w stylu gwiazd

Heidi Klum fot. East News