Rihanna w kolejnych odsłonach. Znów odmieniona!

Rihanna - królowa metamorfoz po raz kolejny prezentuje nam się w innej odsłonie. Jej fryzjerskie przemiany wciąż zaskakują!

Nie ma takiej drugiej gwiazdy, która potrafiłaby tak szybko i tak często jak Rihanna się zmieniać. Artystka jest niczym kameleon. Wyróżniającą ją spośród tłumu cechą jest właśnie zmienność!

Od początku kariery mogliśmy zobaczyć ją chyba we wszystkich możliwych fryzurach i kolorach. Ostatnio spodobał się się intensywny wiśniowy odcień. Została mu na jakiś czas wierna. Nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zastąpiła zmiany koloru czym innym.

Oto kolejna odsłona Rihanny. Jednego dnia pojawia się w kręconych włosach do ramion - elegancka, seksowna i kobieca, po to, by zaledwie parę dni później przeistoczyć się w zwykłą dziewczynę w t-shircie z prostymi włosami i klasyczną grzywką.

To nie pierwsza taka odmiana. Rihanna wciąż eksperymentuje. Zajrzyjcie do naszej galerii!

Jak myślicie, która wersja pasuje do niej bardziej?

Rihanna hosts New Years Eve at Pure Nightclub inside Caesars Palace in Las Vegas, Nevada.   Pictured: RihannaSinger Rihanna attend the game between the Miami Heat and the Los Angeles Clippers at Staples Center in Downtown Los Angeles, California.  Pictured: Rihanna

Zobacz też:

L'Oreal zastąpił Aishwaryę Rai młodszą Freidą Pinto

Nowa twarz L'Oreala - Freida Pinto

W której wersji fryzury Rihanna podoba wam się bardziej?
Więcej o: