Wiosna pod znakiem pomarańczowej pomadki!

Na wiosnę jednym z najsilniejszych trendów urodowych będzie pomarańczowy kolor pomadki na ustach. Gwiazdy już teraz dobrze o tym wiedzą!
Pomarańczowa pomadka na wiosnę Na wiosnę jednym z trendów będzie pomarańczowy kolor pomadki na ustach Na wiosnę modny będzie pomarańczowy kolor pomadki na ustach. Świetnie wygląda zarówno w codziennych stylizacjach, jak i w eleganckim makijażu wieczorowym. Gwiazdy z ochotą prezentują na czerwonym dywanie nadchodzące, wiosenne trendy w makijażu. Absolutnym hitem będzie pomarańczowa pomadka! Trend zaobserwować mogliśmy między innymi na pokazie Marni w Mediolanie. Kolor ożywia i wbrew pozorom można dobrać go do każdego typu urody. Wystarczy postawić na odpowiedni odcień i jego natężenie. Rachel McAdams na przykład zdecydowała się na bardziej delikatny kolor pomarańczowy w koralowym odcieniu. Mimo tego, bardzo ładnie eksponuje usta aktorki. W połączeniu z brzoskwiniowym odcieniem różu i przydymionym "smokey eyes" tworzą udany efekt końcowy. Chloe Sevigny świętowała parę dni temu wyemitowanie nowego sezonu "Big Love" na programie HBO w Los Angeles. Na tę okazję postanowiła założyć sukienkę w niebieskim kolorze w roślinne wzory. Pomarańczowa pomadka w żywym odcieniu doskonale z nią współgrała. Jemma Mays pomarańcz ust zestawiła z czarną, wieczorową kreacją. Pojawiła się w niej na gali rozdania Złotych Globów. Świetnie wygląda nie tylko w codziennych, bardziej dziewczęcych i delikatnych stylizacjach, ale również idealnie nadaje się do wykorzystania w eleganckim makijażu wieczorowym.

I nieważne, że tak naprawdę jesteśmy w samym środku zimy. Gwiazdy z ochotą prezentują na czerwonym dywanie nadchodzące, wiosenne trendy w makijażu.

Absolutnym hitem będzie pomarańczowa pomadka!

Trend zaobserwować mogliśmy między innymi na pokazie Marni w Mediolanie. Kolor ożywia i wbrew pozorom można dobrać go do każdego rtypu urody. Wystarczy postawić na odpowiedni odcień i jego natężenie.

Rachel McAdams na przykład zdecydowała się na bardziej delikatny kolor pomarańczowy w koralowym odcieniu. Mimo tego, bardzo ładnie eksponuje usta aktorki. W połączeniu z brzoskwiniowym odcieniem różu i przydymionym "smokey eyes" tworzą udany efekt końcowy.

Chloe Sevigny świętowała parę dni temu wyemitowanie nowego sezonu "Big Love" na programie HBO w Los Angeles. Na tą okazję postanowiła założyć sukienkę w niebieskim kolorze w roślinne wzory. Pomarańczowa pomadka w żywym odcieniu doskonale się z nią komponuje.

Jemma Mays - z kolei pomarańcz ust zestawiła z czarną, wieczorową kreację. Pojawiła się w niej na gali rozdania Złotych Globów.

JEMMA MAYS @ the 68th annual Golden Globe awards held @ the Beverly Hilton hotel.  January 16, 2011Rachel McAdams attendinging the photocall for 'Morning Glory' at Villamagna Hote, Madrid. 13.01.2011 Credit: Covacs/face to face - No rights for Spain - face to face/REPORTER12 January 2011 - West Hollywood, California - Chloe Sevigny. HBO's

Jak widać - świetnie wygląda nie tylko w codziennych, bardziej dziewczęcych i delikatnych stylizacjach, ale również idealnie nadaje się do wykorzystania w eleganckim makijażu wieczorowym.

Zajrzyjcie też do naszej galerii! Znajdziecie tam więcej zdjęć z pokazu Marni w Mediolanie!

Ready to wear Spring Summer 2011  Marni Milan September 2010  PHOTO: EAST NEWS / ZEPPELIN

Zobaczcie też:

Gwen Stefani kolejną "dziewczyną" L'Oreala

Gwen Stefani dla l'Oreal

Jak podoba ci się nadchodzący trend w makijażu?