Lakiery na karnawał od Delia Cosmetics

Firma Delia Cosmetics poszerzyła swą linię o kolejnych osiem lakierów do paznokci. To modne propozycje na karnawał. Zobaczcie!
Lakiery na karnawał od Delia Cosmetics Modne propozycje na karnawał: szarości, morska zieleń i grafit Delia Cosmetics poszerzyła swą linię o 8 lakierów do paznokci. W palecie znajdziemy szarości, bladą i ciemną morską zieleń, niebieski, srebrny oraz grafitowy. Firma Delia Cosmetics poszerzyła swą linię o kolejnych osiem lakierów do paznokci. Produkty zostały opracowane zgodnie z panującymi, najnowszymi trendami w modzie. Pisaliśmy już, że szarości wciąż jeszcze wiodą prym w tym temacie. Linia Coral została zatem poszerzona o kolejne odcienie. W palecie znajdziemy lakiery w kolorach jasnej, brunatnej szarości, poprzez bladą i ciemną morską zieleń, nasycony niebieski oraz srebrny i ciemny grafit. Nowe emalie zawierają kompleks PROSILK, w skład którego wchodzą aktywne składniki wzbogacone o proteiny jedwabiu, mają również właściwości nawilżające.

Produkty zostały opracowane zgodnie z panującymi, najnowszymi trendami w modzie. Pisaliśmy już, że szarości wciąż jeszcze wiodą prym w tym temacie. Linia Coral została zatem poszerzona o kolejne odcienie.

W palecie znajdziemy lakiery w kolorach jasnej, brunatnej szarości, poprzez bladą i ciemną morską zieleń, nasycony niebieski oraz srebrny i ciemny grafit.

 

Nowe emalie zawierają kompleks PROSILK, w skład którego wchodzą aktywne składniki wzbogacone o proteiny jedwabiu, mają również właściwości nawilżające.


materiały prasowe Delia

 

Pojemność:10 ml

Cena:5,5 PLN

 

Jak podobają wam się kolory?


 

Zobaczcie też:

Modny makijaż w stylu Freidy Pinto

Mandatory Credit: Photo by Picture Perfect / Rex Features ( 853764p )  Freida Pinto  'Oscar Wilde: Honoring The Irish In Film' Awards, Los Angeles, America - 19 Feb 2009Więcej o: