Najbrzydsza fryzura świata według Jennifer Aniston

Rachel Green - to właśnie z tą postacią do dziś utożsamia się Jennifer Aniston. W początkowych sezonach miała ona charakterystyczną fryzurę, na którą Aniston do dziś nie może nawet patrzeć!
Najbrzydsza fryzura świata Jennifer Aniston musiała nosić uczesanie, którego nienawidziła Rachel Green - to właśnie z tą postacią do dziś utożsamia się Jennifer Aniston. W pierwszych sezonach miała fryzurę, na którą Aniston do dziś nie może patrzeć! Jennifer Aniston nie znosiła fryzury Rachel. Dziś w wywiadzie dla Allure mówi: "Jakby to ująć... Uważam, że była to najgorsza fryzura jaką kiedykolwiek w życiu widziałam. Wciąż mnie zastanawia, jak to w ogóle było możliwe, by coś takiego nosić?!". Do dziś Jennifer chowa urazę do stylisty Chrisa McMillan'a, za to, że wymyślił jej taką fryzurę. "Kocham go - mówi, ale to on wymyślił uczesanie Rachel, które zdecydowanie nie należało do moich najlepszych stylizacji". Aż trudno uwierzyć, że Jennifer tak bardzo nie znosiła tej fryzury, bowiem gdy tylko zadebiutowała w latach 90. w kultowym serialu "Przyjaciele" - według badań firmy amerykańskiej Goody - ponad 11 mln kobiet natychmiast udało się do fryzjera z prośbą o look Rachel. Charakterystyczne pazurki zdobywały rekordy popularności i do dziś są uważane za jedną z najbardziej kultowych i historycznych fryzur!

Jennifer Aniston nie znosiła fryzury Rachel. Dziś w wywiadzie dla Allure mówi:

Jakby to ująć... Uważam, że była to najgorsza fryzura jaką kiedykolwiek w życiu widziałam. Wciąż mnie zastanawia, jak to w ogóle było możliwe, by coś takiego nosić?!"

Do dziś Jennifer chowa urazę do stylisty Chrisa McMillan'a, za to, że wymyślił jej taką fryzurę. Kocham go - mówi, ale to on wymyślił uczesanie Rachel, które zdecydowanie nie należało do moich najlepszych stylizacji.

Aż trudno uwierzyć, że Jennifer tak bardzo nie znosiła tej fryzury, bowiem gdy tylko zadebiutowała w latach 90'tych w kultowym serialu "Przyjaciele" - według badań firmy amerykańskiej Goody - ponad 11 mln kobiet natychmiast udało się do fryzjera z prośbą o look Rachel. Charakterystyczne pazurki zdobywały rekordy popularności i do dziś są uważane za jedną z najbardziej kultowych i historycznych fryzur!

Dziś aktorka odnalazła fryzurę, w której czuje się najlepiej i nie jest skłonna do zmiany wizerunku.

Jennifer Aniston looks lovely in red on the set of 'The Baster' in NYC.

Czy waszym zdaniem fryzura Rachel była aż tak brzydka?

 

Zobaczcie też:

Wiosna pod znakiem pomarańczowej pomadki


Więcej o: