Nowe lśniące pomadki marki Debby

Marka Debby jest już od jakiegoś czasu znana na polskim rynku. Wprowadza właśnie na rynek kolejną nowość - kremowe, połyskujące pomadki Shine Wear.
Nowe pomadki marki Debby Nawilżają, odżywiają i błyszczą. Znana w Polsce marka Debby wprowadza właśnie na rynek kolejną nowość - kremowe, połyskujące pomadki Shine Wear. Debby wprowadza właśnie na rynek kolejną nowość - kremowe, połyskujące pomadki Shine Wear. Nowe pomadki Shine Wear mają kremową konsystencję i wiele mikroperełek oraz cząsteczek odbijających światło, przez co tworzą one na ustach intensywny połysk. Zawierają też masło shea, dzięki czemu dodatkowo nawilżają oraz odżywiają usta. Dobrą informacją jest niska cena pomadki. Kosztuje około 20zł. Produkt dostępny jest w 7 kolorach: - Sugar Pink, Rose Bloom, Pink Blossom, Delirious Mauve, Sexy Plum, So Cherry i Chocolat Mon Amour. Marka Debby jest już od jakiegoś czasu znana na polskim rynku. Jej grupą docelową miały być odważne kobiety, które szukają swojego stylu i nie boją się go wyrażać.

Marka Debby znana i kojarzona jest głównie ze swego charakterystycznego wizerunku. Docelową grupą miały byćodważne kobiety, które szukają swojego stylu i nie boją się go wyrażać.

Każda kampania reklamowa i promocyjna faktycznie różni się od tradycyjnych zdjęć reklamowych kosmetyków. Trudno ocenić ostatecznie, czy jest to plusem, czy minusem.

Nie o tym jednak dziś chcemy pisać. Debby wprowadza bowiem na rynek nowe pomadki Shine Wear, które mają kremową konsystencję, ale jednocześnie wiele mikro perełek i cząsteczek odbijających światło, przez co tworzą one na ustach intensywny połysk.

Warto wspomnieć, że w swoim składzie zawierają składnik z masła Shea, dzięki czemu dodatkowo nawilżają oraz odżywiają usta.

Dobrą informacją jest niska cena pomadki. Kosztuje ona około 20zł.

Produkt dostępny jest w 7 kolorach:

nr 1 - Sugar Pink

nr 2 - Rose Bloom

nr 3 - Pink Blossom

n r 4 - Delirious Mauve

nr 5 - Sexy Plum

nr 6 - So Cherry

nr 7 - Chocolat Mon Amour

Jak wam się podobają?

Zobaczcie też:

Modny makijaż w stylu Freidy Pinto

Mandatory Credit: Photo by Picture Perfect / Rex Features ( 853764p )  Freida Pinto  'Oscar Wilde: Honoring The Irish In Film' Awards, Los Angeles, America - 19 Feb 2009

Więcej o: