Kylie Minogue z ciekawą eko-torbą YSL

Gwiazda muzyki popularnej wychodzi z domu w szarym stroju.

Kylie Minogue została przyłapana przez paparazzi przed domem. Wychodziła z kubkiem kawy, zapewne przyniesionym przez swoją ekipę, ciekawą torebką i ... zrobiona na szaro!

Piosenkarka miała na sobie ciemnoszare rurki i kozaki w identycznym odcieniu, kraciastą koszulę ze stójką, grubą szarą bawełnianą bluzę z kożuszkiem na kapturze, która z powodzeniem może służyć za krótki płaszczyk, czarne okulary oraz beżową ekologiczną torbę YSL z tkaniny, na której nadrukowano czarną agrafkę.

Kylie zasługuje na wielki plus za promowanie moralnych wartości w modzie. Nie miała na sobie wielkiego naturalnego futra, o które mogłaby pokusić się gwiazda o takim statusie. Piosenkarka wybrała za to bluzę z bawełny i, co najważniejsze, torebkę z naturalnej tkaniny, która jest i ciekawa, i dobrej marki, a przy tym nie będzie się długo rozkładać. Do jej stworzenia nie użyto materiałów ani pochodzenia zwierzęcego, ani sztucznego PCV, które szkodzi środowisku. Kylie wyglądała przy tym świeżo, promiennie i interesująco. Strój wydawał się bardzo wygodny i dobrze dobrany do okazji oraz sylwetki i urody artystki. Wszystko na plus!

Ocena Luli: 10

Kylie Minogue z ciekawą beżową eko-torbą z agrafką YSL

Więcej o: