J.P. Gaultier - punkowo, bezkompromisowo i nie tylko w rozmiarze XXS!

Jean Paul Gaultier uwielbia zaskakiwać na pokazach nie tylko swoimi kolekcjami, ale również wizażem. To mistrz niestandardowych pomysłów. Na pokazie wiosenno-letniej kolekcji w Paryżu było tym razem punkowo!

Pomysłowe kolekcje w wykonaniu projektanta to jedna sprawa. Doceniamy w nim jednak również niesamowite pomysły na wizaż. Nigdy nie są takie same. Zwykle zwracają uwagę i zostają zapamiętane na długo.

Na prezentacji wiosenno-letniej kolekcji w Paryżu modelki były wystylizowane w rockowo-punkowym stylu. Postawione włosy, ostry, wyrazisty make up i sporo koloru - również na włosach!

Peruki i makijaże świetnie dopełniały odważne, punkowe przesłanie całej kolekcji. Mocny makijaż oczu zwracał uwagę już z daleka. Kolorowe peruki wraz z niebieskimi i fioletowymi akcentami na oczach - ożywiały całość stylizacji.

Było pikantnie i odważnie. Co więcej, Jean Paul Gaultier zaprosił do wystąpienia w pokazie Beth Ditto, amerykańską piosenkarkę i autorkę tekstów z rockowego zespołu Gossip. Nie jest to pierwszy raz kiedy projektant zatrudnił puszyste modelki.

Tym razem na wybiegu znanego projektanta pojawiło się więcej modelek o rozmiarze plus zero i plus dwa. Pomiędzy modelkami z rozmiarem XXS a XXL pojawiły się też inne tak często noszone przez nas rozmiary. I bardzo dobrze! Zbyt często kobiety na całym świecie zapominają, że rozmiary modelek są dolną granicą.

Zapraszamy do naszej galerii!

Ready to Wear Spring Summer 2011  Jean Paul Gaultier Paris October 2010  PHOTO: EAST NEWS / ZEPPELIN

Zobacz też:

Anja Rubik z narzeczonym w kampanii perfum DKNY

DKNY - kampania reklamowa

Więcej o: