Leighton Meester w magazynie Nylon

Ulubienica widzów popularnego serialu ponownie na okładce!
Leighton Meester w magazynie "Nylon" Ulubienica widzów popularnego serialu ponownie na okładce! Aktorka z "Plotkary" po raz kolejny wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu. Tym razem było to czasopismo "Nylon". Pojawiła się na okładce i w środku. Aktorka z serialu "Plotkara" po raz kolejny wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu. Tym razem było to czasopismo "Nylon". Leighton Meester pojawiła się na okładce i w środku. Miała na sobie kilka młodzieżowych i radosnych stylizacji, które są zupełnie odmienne od tych, które znamy z serialu. Pojawiła się sukienka z kwiatów w towarzystwie neonowych podkolanówek w pomarańczowym kolorze i srebrnych sandałków na platformie, srebrna kurtka na czarno-białym sweterku w geometryczny wzór, mini w niebiesko-czarne pasy zestawiona z krótką bufiastą bluzką w stylu Carmen, metaliczna pomarańczowa kurtka z prześwitującym spod bluzki żółtym stanikiem oraz czarna kamizelka w towarzystwie koszuli w paski i cekinowej spódniczki. Wszystkie stylizacje były bardzo radosne, wiosenne i dziewczęce.

Aktorka z serialu "Plotkara" po raz kolejny wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu. Tym razem było to czasopismo "Nylon". Leighton Meester pojawiła się na okładce i w środku. Miała na sobie kilka młodzieżowych i radosnych stylizacji, które są zupełnie odmienne od tych, które znamy z serialu. Pojawiła się sukienka z kwiatów w towarzystwie neonowych podkolanówek w pomarańczowym kolorze i srebrnych sandałków na platformie, srebrna kurtka na czarno-białym sweterku w geometryczny wzór, mini w niebiesko-czarne pasy zestawiona z krótką bufiastą bluzką w stylu Carmen, metaliczna pomarańczowa kurtka z prześwitującym spod bluzki żółtym stanikiem oraz czarna kamizelka w towarzystwie koszuli w paski i cekinowej spódniczki.

Wszystkie stylizacje były bardzo radosne, wiosenne i dziewczęce. Jak podoba się Wam ta sesja i stylizacje? Pasują do Leighton?

Leighton Meester w magazynie Nylon

Więcej o: