Wiosenna kolekcja kosmetyków do makijażu Malu Wilz

Summer Passion to kolejna, nowa kolekcja kosmetyków do makijażu Malu Wilz. Delikatne, naturalne odcienie to wiosenno-letnia propozycja marki.
Wiosenna kolekcja kosmetyków Malu Wilz Summer Passion to kolejna, nowa kolekcja kosmetyków do makijażu Malu Wilz Summer Passion to kolejna, nowa kolekcja kosmetyków do makijażu Malu Wilz. Makijaż według marki powinien podkreślać urodę, będąc jednocześnie delikatny i lekki. Summer Passion to kolejna, nowa kolekcja kosmetyków do makijażu Malu Wilz. Delikatne, naturalne odcienie to wiosenno-letnia propozycja marki. Marka Malu Wilz inspirację do stworzenia wiosenno-letniej kolekcji czerpała prosto z natury. Makijaż według marki powinien podkreślać urodę, ale być jednocześnie delikatny i lekki. Znajdziecie tam modne zielenie, jasne, piaskowe brązy, fiolety - dostępne w wysokiej jakości produktów Malu Wilz. Oprócz tego nowe kolory pomadek, miękka kredka do oczu, rozjaśniająco - odświeżający korektor z pędzelkiem oraz konturówka do ust. Produkty Malu Wilz dostępne w dobrych perfumeriach na terenie całego kraju.

Marka Malu Wilz inspirację do stworzenia wiosenno-letniej kolekcji czerpała prosto z natury. Makijaż według marki powinien podkreślać urodę, ale być jednocześnie delikatny i lekki.

Znajdziecie tam modne zielenie, jasne, piaskowe brązy, fiolety - dostępne w wysokiej jakości produktów Malu Wilz. Oprócz tego nowe kolory pomadek, miękka kredka do oczu, rozjaśniająco -odświeżający korektor z pędzelkiem, oraz konturówka do ust.

Zdjęcia oraz informacje o cenach znajdziecie w naszej galerii!

Produkty Malu Wilz dostępne w dobrych perfumeriach na terenie całego kraju.

 

Zobaczcie również:

Nowa wersja kultowych kremów Estee Lauder

Oraz:

L'Oreal zastępuje Aishwaryę Rai - młodszą Freidą Pinto

Nowa twarz L'Oreala - Freida Pinto

Twoim zdaniem wiosenne kolory makijaży powinny być?