Nicky Hilton na zakupach

Nicky Hilton od dawna należy do grona podziwianych za styl. Sprawdźmy, w co była ubrana podczas niedawnych zakupów!

Nicky Hilton ma zupełnie inny styl niż jej siostra Paris. Jego podstawowe cechy to prostota i dopasowanie kolorystyczne. Gwiazdka najbardziej lubi szorty, rurki i krótkie spódniczki oraz sukienki uzupełniane prostą, często jednokolorową górą. Co ciekawe - w przeciwieństwie do innych celebrytek, nie boi się pokazywać w niskim obuwiu.

Tym razem Nicky wybrała okulary-pilotki, prostą popielatą koszulkę, dzwony z dżinsu z podziurawionymi nogawkami, jasne buty peep toe z turkusową lamówką, kardigan wykończony warkoczem (prawdopodobnie Missoni) oraz torbę Balenciaga Work w kolorze mięty.

Trzeba przyznać, że strój wydawał się wygodny i był całkowicie w stylu Hiltonówny. Plus za turkusowo-miętową kolorystykę, która przywodzi na myśl lato i za torebkę, która jest następczynią hitu z serii Giant Work (tamte modele mają większe nity). Przesadniej jaskrawości odejmuje popielata koszulka w stylu basic - ona daje nam poczucie, że stylizacja nie jest zbyt grzeczna i przesadnie dopieszczona, a ma szczyptę modnego wrażenia ubierania się "od niechcenia". Brawo!

Ocena Luli: 10

Nicky Hilton na zakupach z miętową torbą w stylu boho, hippie

Więcej o: