Aslee Simpson jeszcze bardziej blond!

Zupełnie niedawno Aslee Simpson zdecydowała się na totalną zmianę wizerunku. Chyba dobrze poczuła się w tej wersji, bo skróciła i rozjaśniła włosy jeszcze bardziej.
Ashlee Simpson zmienia się coraz bardziej Zupełnie niedawno Ashlee Simpson zdecydowała się na totalną zmianę wizerunku Niedawno Ashlee Simpson totalnie zmieniła swój wizerunkek. Chyba dobrze poczuła się w tej wersji, bo ostatnio skróciła włosy i rozjaśniła je jeszcze bardziej. Ashlee Simpson wprost uwielbia metamorfozy. Pisaliśmy o jej zmianach wizerunku nie raz. Niedawno gwiazda po raz kolejny zupełnie zmieniła swoją fryzurę. I ta metamorfoza była chyba najbardziej spektakularna ze wszystkich dotychczas. Swe długie brązowe włosy zamieniła na krótką blond fryzurę. Okazuje się, że w tym kolorze i długości Ashlee poczuła się dobrze, bo nie tylko jeszcze bardziej rozjaśniła włosy (wcześniej były odrobinę żółtawe), ale teraz obcięła je na zupełnie na krótko. Jej delikatne rysy twarzy sprawiają, że pasuje jej w zasadzie każda fryzura. Jesteśmy zdania, że skrócenie fryzury i rozjaśnienie włosów do platynowego blondu było dobrą decyzją. Ashlee wygląda znacznie bardziej stylowo.

Ashlee Simpson wprost uwielbia metamorfozy. Pisaliśmy o jej zmianach wizerunku nie raz. Niedawno gwiazda po raz kolejny zupełnie zmieniła swoją fryzurę. I ta metamorfoza była chyba najbardziej spektakularna ze wszystkich dotychczas. Swe długie brązowe włosy zamieniła na krótką blond fryzurę.

Okazuje się, że w tym kolorze i długości Ashlee poczuła się dobrze, bo nie tylko jeszcze bardziej rozjaśniła włosy ( wcześniej były odrobinę żółtawe), ale teraz obcięła je na zupełnie na krótko. Jej delikatne rysy twarzy sprawiają, że pasuje jej w zasadzie każda fryzura.

Niedawno jednak podczas naszego głosowania większość w was uznała, że najlepiej Ashlee wyglądała w długich, rudych włosach. Tylko 7% głosujących uznało, że nowa blond fryzura jest dla niej korzystna.

Jesteśmy jednak zdania, że skrócenie fryzury i rozjaśnienie włosów do platynowego blondu było dobrą decyzją. Ashlee wygląda znacznie bardziej stylowo.

Ashlee Simpson was spotted arriving at Andy Lecompte Salon in West Hollywood, CA were she had her hair done for 3 hours. She also got a speeding ticket for taking too long.  Pictured: Ashlee SimpsonAshlee Simpson fot. East News

kolaz lula.pl

Zobacz też:

Totalna metamorfoza Ashlee Simpson

Ashlee Simpson shows off her new pixie haircut as she arrives at her hotel in New York City.  Pictured: Ashlee Simpson

Jakie jest wasze zdanie? W którym kolorze Ashlee Simpson wyglądała lepiej?
Więcej o: