Która lepiej: aktorki w ciąży na SAG 2011

Na gali wręczenia nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych pojawiły się dwie aktorki z ciążowym brzuszkiem. Pomóżcie nam zdecydować, która z nich lepiej dobrała kreację!

Jane Krakowski to aktorka polskiego pochodzenia, którą znamy z kultowego serialu "Ally McBeal", a obecnie przezabawnego "30 Rock". Jane lśniła na czerwonym dywanie dzięki połyskliwej srebrnej sukience pełnej cekinów i kwiatów od Badgley Mischka. Do niej dobrała beżowe pantofle peep toe i srebrne kolczyki z brzoskwiniowymi kamieniami. Wyglądała promiennie o olśniewająco! Sama o sobie żartobliwie powiedziała:

W całym moim życiu nie byłam tak trendy, jak teraz!

Przypuszczamy, że wynika to z komercyjnego sukcesu, jaki odniósł serial komediowy z jej udziałem. Szczerze przyznajemy - też go oglądamy! Jane życzymy podboju Hollywood i pomyślności podczas ciąży!

Na gali wręczenia nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) pojawiły się dwie aktorki z ciążowym brzuszkiem. Która z nich lepiej dobrała kreację?

Natalie Portman to amerykańska aktorka urodzona w Jerozolimie. Znamy ją przede wszystkim z "Leona zawodowca", "Jagodowej miłości" i "Kochanic króla". Ostatnio stała się najbardziej prawdopodobną zdobywczynią Oscara dla najlepszej aktorki za rolę w "Czarnym łabędziu" - otrzymała już za to Złotego Globa oraz nagrodę Gildii Aktorów Filmowych. Na gali wręczenia tych ostatnich nagród miała na sobie białą suknię Azarro ozdobioną na dekolcie kryształkami, czarną kopertówkę z takimi samymi kamieniami, sandały w tym samym kolorze, dwie diamentowe bransoletki oraz kolczyki z cytrynami i diamentami. Wyglądała pięknie, choć trzeba przyznać, że dobór dodatków nie był trafiony.

Także tej aktorce życzymy powodzenia podczas ciąży!

Która stylizacja przyszłej mamy podobała się Wam bardziej?

Na gali wręczenia nagród Stowarzyszenia Aktorów Filmowych (SAG 2011) pojawiły się dwie aktorki z ciążowym brzuszkiem. Która z nich lepiej dobrała kreację?

Więcej o: