Która lepiej: Sykut i Popielewicz na konferencji "Must be the music"

Dwie polskie celebrytki - zagłosujcie na lepszą stylizację!

Na konferencji prasowej programu "Must be the music" ujawniono, że w jury zasiądzie Wojciech Łozowski, Kora, Elżbieta Zapendowska i Adam Sztaba. Pojawiło się sporo znanych Polaków związanych z rodzimym show-biznesem, w tym Agnieszka Popielewicz i Paulina Sykut.

Pierwsza miała na sobie różową sukienkę długości midi z falbaną na brzuchu. Przewiązała ją parcianym paskiem w prążki i dobrała do niej brązowe skórzane kozaki do kolana. Wyglądała bardzo świeżo i wiosennie, ale zdecydowanie lepiej i bardziej elegancko prezentowałaby się bez paska i w cielistych pantoflach. Ciężkie i długie kozaki nie są dobrym rozwiązaniem na oficjalne przyjęcie, a pasek, choć dobrze dobrany kolorystycznie, dawał zbyt codzienny wyraz całemu strojowi.

Agnieszka Popielewicz na konferencji Must be the music

Paulina postawiła na piękną jasnobeżową minisukienkę Bohoboco z krótkim rękawem i dużym dekoltem na plecach. Do niej dobrała słynne buty wykonane z tworzywa Mel-Flex, czyli mieszanki plastiku i kauczuku. To Melissa z kulką na froncie z sezonu wiosna/lato 2010, które zaprojektowała Vivienne Westwood.

Która stylizacja podoba się Wam bardziej?

Paulina Sykut na konferencji Must be the music

Więcej o: